Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Szoval egy nagyon kozeli baratom szerintem sulyos narcisztikus. Mar rengetegszer felhoztam neki ezt. Meg akartam kerni h valtozasson dolgokon. Vagy ha tevedek, akkor deruljon h es meg tudjak nyugodni h nem is narcisztikus. Kb fel ev utan tegnap egy nagy veszekedesnel kiderult h o eddig komolyan sem vette, azt hitte csak sertegetni akartam ennyi idon at mikor ujra meg ujra felhoztam. Nem is ertem a logikat. Szoval most leesett Neki h en tenyleg komolyan narcisztikusnak gondolom es teljesen megbantodottt h en vagyok a legelso ember eleteben baratilag akitol igy elfordul (emiatt). Probaltam elmagyarazni h en ezt csak egy betegsegnek fogom fel, mintha koronavirusra gyanakodnek es maszkot akarnek felvetetni vele. En ettol nem tartom ot szar embernek (ha tenyleg narciszitkus akkor sem) hanem segitenek neki valtozni. De o teljesen besertodott, azt mondta hogy nem barat az, aki Ilyet feltetelez rola. Szerintem meg nem barat az, aki kepes emiatt elfordulni tolem. Amikor en akkor sem fordulnek el tole ha kiderulne h tenyleg narcisztikus. Pont ezert hoztam fel h meg tudjuk oldani. Mas szerintem csendben magaban felallitotta volna rola a diagnozist es leepitette volna.

Kinek van igaza? Ki a szar barat?


2021. szept. 20. 05:03
 1/3 A kérdező kommentje:

*deruljon ki

Amugy felnottek vagyunk mindketten mar boven, nem tinik.

Persze soha senki mas nem nevezte meg narciszitikusnak rajtam kivul, na de ki mondana ilyet a szemebe masnak? En azt hittem errol szol a baratsag, hogy megmondom ezt is, mert megoldas kell. Foleg hogy szejjel szorongtam mar magam a (szerintem) narcisztikus dolgai miatt.

2021. szept. 20. 05:08
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, erre valóak a barátok, hogy beszéljenek egymással. Ha bevágta a durcit, akkor úgy kell neki. Nem veszítesz semmit, ha ezek után hanyagol ahelyett, hogy magába nézne és elgondolkodna.
2021. szept. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha valóban nárcisztikus akkor csak pszihologus segíthet neki. Ezen nem lesz könnyű változtatni. Én eltávolodnék tőle, soha nem jöhetsz ki jól a dologbol. Ő mindog tökeletes, te csak hibás lehetsz. Egy érzelmi hullámvasút az élet velük. 1x mézesmázos ameddig megint meg nem szerez utána egy tetű
2021. szept. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!