Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyit számít a...

Tényleg ennyit számít a kinézet és a drága cuccok?

Figyelt kérdés

Gimnáziumos fiú vagyok, jelenleg 12. osztályba járok. A 9., 10. és 11. osztály igazi pokol volt. Gyerekkorom óta túlsúlyos voltam, öltözködés szempontjából se nagyon adtam magamra. Egy szóval elég igénytelen kinézetű voltam. És az osztálytársaim folyamatosan bántottak, konkrétan én voltam az osztály csicskája, nagyon rossz volt.

Aztán most év elején életmódot váltottam, és azóta leadtam majdnem 20 kilót, elkezdtem drága és divatos ruhákat, lett egy elég drága telefonom is. És azóta valamiért abba maradtak ezek a bántások, pedig ugyan az az ember vagyok mint eddig. Akik eddig bántottak, most barátkoznak velem, a lányok akik eddig szóba se álltak velem most folyton dicsérgetnek stb. Én örülök neki hogy ez lett, de tényleg csak amiatt, mert máshogy nézek ki és drága cuccaim vannak?


2021. szept. 21. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
*gimnazista!
2021. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészt változtál sokat, másrészt pedig 12.-ben már valószínűleg ők is kezdenek felnőni és kinőni ezt a gyerekes piszkálódást.
2021. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
igen , már csak egy bmw és akkor
2021. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Főleg iskoláskorban.
2021. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
A drága cuccok nem számítanak... hisz egy farmer + polo is rohadt jol tud allni valakin, es nem azert mert draga... a kinezet, aura stb az ami szamit
2021. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos igen, ennyit szamit.
2021. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Mért, te mindenkit ugyanúgy tisztelt kinézettől függetlenül?

Akkor a csövestől se viszolyogj a buszon.

2021. szept. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Aki foglalkozik a divattal valamennyit, képben van a márkákkal az tudja hogy egy meztelen ember semmit mondó, a haj, ruha, és a javak teszik valakivé, ez mindig is így volt, ha látnak a lábadon egy 130ezres cipőt, valószínűleg azt fogják gondolni hogy tellett rá, amiért kiadtál érte annyit, és ez sok embert elgondolkodtat.
2021. szept. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!