Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki jobbra néz elöször...

Ha valaki jobbra néz elöször amikor átmegy a zebrán az külföldi lehet?

Figyelt kérdés
Az autó balról ütheti el elöször. A szomszédom félig meddig. Sokszor látom. Angol lehet vagy mi?
2021. szept. 22. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét irányba körbe néz akkor mindegy. Én se mindig balra nézek de legalább 2x is körül nézek mielőtt át megyek az úton. Nem vagyok Angol.
2021. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Es mi van ha valaki szarik a kreszre es szembeforgalommal megy? Akkor jobbrol is eluthet. En biztos ami biztos alapon mindket iranyba korben szoktam nezni.
2021. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az angolok annyit utaznak, Spanyolorszag a Velencei-tavuk, es ott is at tudnak menni a zebran, sot, a berelt autoval nem okoznak balesetet.
2021. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam ezek fordulnak elő így:

- egyirányú utca, és nekem jobbról jöhetnek járművek

- vannak parkoló autók, amikkel tolathatnak kiálláskor nekem jobbról

- nagy a forgalom és nincs lámpa a kereszteződésben, és ellenőrzőm a távolabbi oldalt, hogy átengednek-e, ha eljutok az út feléig (jártam már úgy, hogy balról elengedtek, de jobbról nem, én meg nem szeretek az út közepén szobrozni, balesetveszélyes, az a tapasztalatom, hogy hiába indulok el, a bunkó sofőrök nem lassítanak), vagy egyértelműen látom, hogy a távolabbi oldalon nem lassítanak, és várok, hogy ott is csökkenjen a forgalom

- zajt hallottam jobbról, például szirénát, ilyenkor reflexből a hang irányába nézek, és a szirénás autót amúgy is el kell engedni

2021. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Mindegy, mert aki h*e, az mindkét oldalról h*n közlekedik, így tökmindegy, ki merre néz először.
2021. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, merre nezel eloszor? Eleve nem seta kozben szoktam nezni, hanem megallok es ugy nezek korbe. Nyilvan ha latom, hogy egyik oldalrol nem jon semmi, akkor azalatt a 3 mp alatt amig elnezek a masik oldalra, nem fog ott teremni a semmibol egy auto, szoval tok lenyegtelen.
2021. szept. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, szabalytalanul szembesavban elozo magyar autos atkelohelynel megvan?
2021. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!