Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segítségre lenne szükségem....

Segítségre lenne szükségem. Először is, már eléggé elcsépelt, de mégis felteszem a kérdést! Londonba szeretnék menni pár hónapon belül! Két közvetítő cég között gondolkodom! Egyik a távozzangolosan, a Másik az eurowork! Vélemények?

Figyelt kérdés
Nyilván közvetítőkkel nem érdemes! Gondolom sokan ezt fogják írni! Viszont én főleg olyan véleményekre lennék kíváncsi akik már kimentek valamelyiknek a segítségével! Mik a tapasztalatok? Segítenek? Melyik a jobb? Az angolom eléggé hiányos, de az alapokkal tisztában vagyok! (Bár sokszor hallottam, hogy van aki elég gyér angol tudással ment ki és beletanult) Én egyre jobban hajlok a távozzangolosan felé, valahogy szinpatikusabbnak tűnik! (A kinti közlekedésre is kíváncsi lennék tapasztalat alapján hogy milyen, könnyen bele lehet tanulni? ), Érdekelne hogy mennyit kérnek el a szállásért, ügyintézésért!

#London #szállás #külföldi munka #angliai munka #eurowork #távozzangolosan #munkaközvatítő
2015. máj. 6. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsot kértél, úgyhogy nem érdekel, hogy nem kéred a lebeszélést. Közvetítővel kizárólag akkor menj ki, ha tényleg arra vágysz, hogy jól lehúzzanak, elkérjék a pénzt szállásra, aztán egy hónap múlva megint itthon vagy, csak éppen néhány százezertől megszabadítottak közben. Nyelvtudás nélkül egyébként is felejtős. Csak nekem kézenfekvő, hogy ha elmegyek egy idegen országba élni és dolgozni, akkor legalább a nyelvet megtanulom? Még nyelvtudással sem annyira egyszerű munkát találni, ha nincs semmilyen végzettséged/szakmtudásod. Mivel nem említetted, feltételezem, hogy nincs. Azt tanácsolom, hogy fél évet még maradj, tanulj meg viszonylag normálisan angolul és úgy menj ki, ne közvetítőn keresztül. A kinti közlekedés meg ugyanolyan egyszerű, mint máshol Európában. Londonban lehet föl-alá metrózni, az sem vészes, van hozzá térkép.
2015. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad :D Majd a te írásodat is törölteti, mint az enyémet. :D Elmondtam már neki, hogy ezt a két közvetítőt szidják, mint a bokrot, rá 10 percre már nem volt meg a válaszom. :D
2015. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egészségére, aki ilyen hülye, meg is érdemli, hogy megszabadítsák a pénzétől. Majd a saját kárán megtanulja és újrakezdi nulláról.
2015. máj. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyik rosszabb, mint a másik, de nekem mindegy, annak adod feleslegesen a pénzed, akinek akarod, csak utána ne gyere ide panaszkodni, így meg úgy átvertek, stb. 11 éve vagyunk EU tagok, nem hiszem el, hogy van még olyan aki bedől ilyeneknek.
2015. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hülye neked a kulák rokonságod az!!!
2015. máj. 6. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Bírom, mikor valaki okosabbnak képzeli magát otthonról...de mindegy is, verd el a pénzed úgy, ahogy akarod. Arra meg én nem alapoznék, hogy már hallottál emberkéket gyér tudással kijönni és mégis megmaradtak. Jóformán minden egyes nappal nehezebb tudás nélkül kijönni.

A közlekedésbe belejönni? Úgy érted, hoznál ki kocsit? Hát én speckó azt mondom, sokkal nehezebb először, férjem azt mondja, szerinte jobb. Szállásról meg ne kérdezz, mert már annyian megírták.

2015. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cumizd le magad. Ez a válaszom a prividre:D
2015. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tömegszállásra fogsz kerülni, egyik ismerősöm 21 emberrel lekott egy légtérben. a csomagját mindenhova vitte magával, mert nem volt hova elzárnia. 3-5 fontot vonnak le naponta a munkabéredből. az angol nem gond, a közvetítő olyan munkákat fog ajánlani, ahová nem kell az angol, illetve az ottaniak között is sok a magyar. majd belejössz kint. ha nincs senki ismerősöd kint, akkor ezek is jobbak a semminél. sajnos a kiközvetített munkák általában alkalmiak, de van egy két gyári munka is. munkaközvetítésért nem kérnek itt pénzt angliában, legheljebb a regisztrációért, de cserébe a szobaközvetítésért elkérik többszörösen. 1 hétre egy single szoba 120 font körül van, közös szoba pedig 70 fonttol indul hetente. ha van jogsid, bármelyik pizzériába el tudsz helyezkedni pizzafutárként, amivel lényegesen többet kereshetsz, mint pl egy gyárban. a dominos pizzák ráadásul tele vannak magyarokkal. sok sikert, és kitartást, szükséged lesz rá. ez egy gusztustalan, szemetes város, 10szeresen túlzsúfolva, semmi nincs itt, ami szép vagy jó, csak a pénz miatt éri (?) meg kijönni. ez a magánvéleményem.
2015. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!