Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kínában tényleg ez a helyzet?

Kínában tényleg ez a helyzet?

Figyelt kérdés
A kínaiak tényleg gátlástalanul pisilnek az utcán mások előtt?És az sem zavarja őket hogy felveszik videóra?Ezért ott nem jár bírság?Na de gondolom ha nyugati csinálná ugyanezt...Na mindegy Viszont azt hallottam hogy Japánban és dél koreában is ilyenek az emberek...Aki járt már a távol keleten azt tudna ezekről mesélni?

2021. szept. 22. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Mi a hírforrásod? Vagy utána olvasás nélkül fröcsögsz?🤔
2021. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
94%
Kínában lehet...de japánban vagy dél-Koreában biztosan nem.
2021. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Mármint hogy Japánban az emberek az utcán hugyoznak? Ez kb. annyira hihető, mint hogy Ózd külsőn Beethovent hallgatnak a népek a Rembrandt-kiállításon...
2021. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Japánban tiszteletlenség orrot fújni az utcán, de vizelni majd biztos lehet, jaja.
2021. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát tekintve ahányan vannak biztos több videó készül mint a mi kis 10 milliós országunkba, és itt is van bőven youtube tartalom xd.
2021. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom honnan veszed ezt. Vidéken van még köpködés, szürcsölés, meg ilyenek, de pisilést egyszer sem lattam. Kb 30 kinai településen jártam az országban mindenfelé, és kettőben éltem egy ideig.
2021. szept. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6. Magyarországon minden 2. faluba épp lehugyozza valaki valaminek a falát falát aki biciklivel érkezett és teljesen beszámítható, ez akkor ilyen magyar sajátosság?
2021. szept. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Azért dél-koreában és japánban sem mindenki karótnyelt, öltönyös-nyakkendős, napi 20 órát dolgozó üzletember. Ott is vannak ugyanolyan suttyók, szegények, hajléktalanok, drogosok, alkeszek és egyéb, a társadalomba beilleszkedni képtelen emberek, mint itt. Nyilván nem Shibuya belsőben pisil valaki fényes nappal az utcán, de külvárosi, leszakadt, sikátoros részeken ott is előfordul, hogy ugyanolyan állat módon viselkednek emberek, mint bárhol máshol.
2021. szept. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt Magyarországon, megyeszékhelyen, fényes nappal is szoktam látni embereket az utcákon hugyozni... Szóval ez nem kínai sajátosság...
2021. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!