Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyit költenél a hobbidra,...

Mennyit költenél a hobbidra, ha csak ennyi megtakarításod volna?

Figyelt kérdés
Ha nem lenne csak 1 millió forintod félretéve (nekem ennyi van) akkor mennyi pénzt költenél el nyugodt szívvel olyasmire, ami nélkülözhető?

2021. szept. 23. 18:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#9 lehet vezetni, mi ment bele, csak tudni kell gyakorlottan elengedni, hogy soknak tűnik, míg nem nő ki valami igazán nagyszerű belőle. Az se bűn, ha idővel "lepattanóból" kinő egy korrekt cég belőle, amit nyilván nem akar senki otthon tartani, tehát hobbi marad, a meló meg teljesen más, ott inkább az asztalnál történik a nagy lendítés.
2021. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen jellegű a hobbid… Ha mozgás és kelléket igényel, figyelembe kell venni, hogy kezdő vagy haladó… Ha kezdő vagy és kell valami kellék, akkor a lehető legkevesebbet szánj rá. Eseteben a görkorcsolya játszott. Használt piacon vettem, gondolván ha összetöröm magam vagy mégsem tetszene, akkor ennyit nem sajnálom elengedni.
2021. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs konkrét elérhető célod a pénzel és tudod, hogy nem bánod meg akkor szerintem nincs akadálya. De azzal nem értek egyet amit az egyik válaszoló írt, hogy ne nyúlj hozzá mert 40 éves korodig otthon fogsz lakni, mert 1 millió ft. sok de nem éppen házvásárlás kategória. Talán valami kis településen vidéken kap pár millióért valami kisebb parasztházat. De egy nagyobb városba hitel vagy valami támogatás nélkül biztos nem vesz házat és nem is tud építeni amilyen ingatlan és építőanyag árak vannak… Egyébként minek él és dolgozik az ember ha nem azért hogy boldog legyen? A boldogsághoz meg kellenek az ilyen örömök mint egy hobbi.
2021. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!