Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csaj megkérdezi hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj megkérdezi hogy szerinted megérdemelsz engem, mit válaszoljak rá?

Figyelt kérdés
Kérdezzek vissza válasz után esetleg?
2021. jan. 14. 23:51
 1/9 anonim válasza:
65%

“Jómagam is ezen gondolkodtam, de arra jutottam, hogy minden egyes porcikád! hisz nekem teremtettél Szerelmem.”

Ez mindig leveszi őket a lábukról, de csak akkor mondd, ha őszintén szereted, mert lehet játékosan hangzik, de a nők bonyolult lények.

2021. jan. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Stark2000 ***** válasza:
88%
Ha jó flegmán tette fel a kérdést, akkor jól vissza kell írni, hogy "Az igazi kérdés itt az, hogy te megérdemelsz-e engem?" :DD
2021. jan. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennyire hülye vagyok, hogy megérdemellek téged.
2021. jan. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megvan az oka,amiért ezt a büntetést szabta ki rám a sors.
2021. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Visszakérdeznék:

ilyen nagyra tartod magad, vagy pedig engem kicsire?

Báemelyik igaz is, keresek hozzám valót.

2021. jan. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Én nem válaszolnék semmit, csak ott hagynám és kész:D utálom az ilyen beképzelt p*csákat
2021. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy hogy kérdezi, szóval nem feltétlen flegmán.
2021. jan. 15. 21:02
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én a legjobbat érdemlem."


Aztán gondolkozhat, hogy ő-e a legjobb. :)

2021. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszintén válaszolj és gondolkodj el rajta miért kérdezte ezt meg. Nekem erre ment rá egy kapcsolatom, nem érdmeltem meg hogy az enyém legyen. Azt pedig tanuld meg hogy ebben az életben semmi nem jár, mindent ki kell érdemelni. Érd el a tetteiddel hogy megérdemeld ezt a lányt. Nem azt mondom hogy hagyd neki hogy a sárga földig alázzon emiatt. De ne legyél hülye. Kérdezd meg magadtól is hogy "és ő megérdemel engem?" Mert ez nem egyoldalú dolog.
2021. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!