Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyanokró...

Mi a véleményetek az olyanokról, akik ha írnak valakinek Facebookon, akkor mindig azt várják, hogy rögtön válaszoljon?

Figyelt kérdés
Velem csak párszor esett meg, de például elég irritáló volt, amikor egyszer egy ismerős, látván, hogy elolvastam az üzenetet, utána félóránként emlékeztető kérdőjeleket küldözgetett. Az ilyenek nem vágják le, hogy nem mindenki olyan ráérős, pláne ha olyan jellegű az üzenet, hogy össze kell szedni a gondolatokat a válaszhoz? Pláne ha épp a munkahelyen vagyok, és épp csak elolvastam kajaszünetben.

2021. szept. 26. 19:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne? Én sem bírom ha valaki későn válaszol. Nem kell mindig a munkára fogni a dolgot..
2021. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát pedig attól még, hogy facebook világát éljük, nem kell, hogy elérhetőek legyünk bármikor. Van hogy nincs kedvem pötyögni, ha sürgős hívjon fel, ha nem, akkor várjon míg tudok válaszolni.
2021. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1: Te lehet, hogy olyan laza életű vagy, hogy ráérsz naphosszat a neten csüngeni, de nem mindenki engedheti meg ezt magának. És létezik olyan, hogy prioritás, fontossági sorrend.
2021. szept. 26. 19:21
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
1.nem mindenki lóg a facebookon hogy egyből válaszoljon...másoknak van élete is.
2021. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%
Közel sem élek laza életet. Csak nem érzem magam többnek a másiknál. Remélem vetted a lapot.
2021. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
5.de még mindig nem mindenki lóg folyton a facebookon és nem figyeli folyton az üziket...vetted a lapot?
2021. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
90%

Én nagyon utálom az ilyeneket.

Én általában nem csinálok olyat, hogy csak megnézem, hanem küldök messengeren egy gyors emojit az üzenetre, viszont ha komolyabb dologról van szó válaszolok röviden, majd később ha van időm akkor kifejtem a mondanivalóm.

Nemrég egy fiúval beszélgettem, de nem lett semmi a dologból, mert nagyon irritált az, ahogy mindig felháborodott azon, ha nem válaszoltam fél órán belül egy-egy "semmilyen" üzenetére. Küldött egy csomó kérdőjelet, megismételte amit írt, volt amikor meg is csörgetett. Én egyetemista vagyok, szóval volt amikor órán csinálta ezt, én meg nyílván nem fogok messengerezgetni mondjuk egy laborgyakorlat kellős közepén. Ha sürgős családi dolog van akkor az ember megszakítja a munkáját, de egy sima mi újság hogy vagy? üzenetre szerintem bocsánatos ha nem válaszol az ember azonnal.

Az a baj az ilyen emberekkel, hogy nem bírják megérteni, hogy vannak olyanok akik nincsenek összenőve a telefonjukkal.

2021. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
Az, hogy keressenek állást sürgősen.
2021. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
6-os en leszarom, hogy rajta lóg e vagy se..csak nem kell mindent a munkára fogni.. bezzeg arra volt ideje, hogy ide kiírja a hülye kérdését.
2021. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Én sosem várom el hogy azonnal válaszoljon. Azt viszont már kifejezetten bunkóságnak tartom, ha napokig nem képes egy ku rva mondatot írni, még annyit sem, hogy bocs elfoglalt vagyok, majd beszélünk. Főleg úgy, hogy közben meg látom hogy kommentelget, plusz esetleg közös csoportchatben írogat.
2021. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!