Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket életminőséget/formát...

Melyiket életminőséget/formát választanád?

Figyelt kérdés

2021. szept. 27. 21:16
A kérdező szavazást indított:
Fiatal az élete csúcsán, de kissé bajos élet, nehézségek (+kevés pénz)
Idősebb felnőtt az élete derekán, aranyélettel, kényelemben (pénzzel)
24 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
*Melyik
2021. szept. 27. 21:18
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
A szokásos felesleges kérdés, ne unatkozz már ennyire.
2021. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
minegy csak legyen a szerszám 18+cm , most cölöp üzemmódban 12cm
2021. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet a kérdést visszavonni?
2021. szept. 27. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez egy tökéletes életút, ha mindenkinek így lenne akkor nem lenne semmi probléma.
2021. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
50%
Hát én épp az elsőből tartok a másodikba, jól van ez így.
2021. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ezért örülök, hogy végre elmúltam 30. Ha van időd és pénzed, a többit már megoldod. Jobban tudsz kinézni, egészségesebb tudsz lenni. Sosem felejtem el azt a sok szart, amit muszájból ettem kolisként meg azokat az undorító olcsó lőréket, a rendszertelen alvással, turkálóban öltözködéssel... Megváltás volt munkát találni és megszerezni a mérnöki diplomát. Undorító életet éltem fiatalság ide vagy oda és undorítóan is néztem ki.
2021. szept. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kronologiai sorrendben egyesbol kettes lettem.
2021. szept. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kicsit idősebb is relatív. Aki a pörgős életet kedveli, úgyis az elsőt választja. Hajszolja az adrenalint, őrült dolgokat csinál. Ilyesmik.

Aki nyugodtabb jellem, nem vágyik az állandó pörgésre, szerintem egyértelműen elfogadná azt, hogy mondjuk 50 éves, ül a kényelmes lakásában, borozgat, újságot olva. Nézi a tévét. A gépen megnéz egy random filmet, amihez éppen kedve van. elmegy sétálni a parkba. A kutyájával. Akkor kel fel, amikor akar, hiszen a pénze megvan, nem kell dolgoznia sem. Ha van valaki, aki mos/főz/takarít rá, akkor nincs problémája erre sem.

Én elfogadnám a kicsit korosabb, de kényelmesebb életet. Én ilyen vagyok. Még fiatal, de sokszor a tököm tele van az egésszel. Jó annak, aki a hátsóját is 10000-esekkel törli ki.

2021. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!