Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarként hogy viszonyulsz...

Magyarként hogy viszonyulsz ahhoz, hogy más nemzetiségű ember jobb életminőségben él csak mert a gazdaságuk is van annyira fejlett?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Jó neki minden irigység nélkül. Ha annyira szeretnék jól élni mint ő kiköltöznék egy olyan országba, vagy itthon maradva fejleszteném magam mégjobban. Feleges irígykedni másokra mikor mindenki a saját maga kovácsa :)
2020. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Sose voltak emiatt komplexusaim, igazából nem zavart. Pláne, hogy tudom, Magyarországnál sokkal, de sokkal rosszabb helyekre is születhettem volna. Lehet a nemtörődömségem oka az is, hogy sose éltem rossz körülmények között.

Egyébként nincs mire irigykednem. 20 évesen kijöttem Ausztráliba tanulni, majd itt meglakottam a tökéletes életminőségemet, sok munka, tanulás, szerencse és mások segítsége által.

Az életminőség csak részben függ attól, hogy hova születsz, ugyanis ennyi vagy annyi munkával mindig tudsz javítani.

2020. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Miért kéne ezen rágódnom? Mindenki próbálja a lehetőségeiből kihozn a legjobbat, ez természetes. Nem gondolom, hogy frusztráltnak kéne lennem attól, mert másnak jó.

Az már bosszantóbb, hogy másnak jutott olyan vezető, aki képes egy normális gazdaság működtetésére, nekünk meg egy senkiházi jutott, aki mellett döglődik az ország.

2020. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Jól,mindenki megteremtheti saját magának az anyagi biztonságot, jó létét, tenni, akarni, kitartani kell.
2020. ápr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök nem érdekel, mert tudom, hogy: A, egy kinti országba még átutazóban sem nagyon tudok kijutni; B, azt én nem tudom elérni úgysem, így a saját kis ilyen-olyan életem elég.
2020. ápr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább attól tartok, amit ők gondolnak rólunk, magyarokról. Az én kisebbbségi érzésem senkire nincs hatással, viszont családtagjaim élnek és dolgoznak nyugati országokban. Hallottam hogy Angliában kissé nőtt az idegengyűlölet a brexit körül. Hallottam olyat is, hogy az osztrákok tolvajoknak gondolják a magyarokat. Egyiket sem tudom, hogy így van e viszont mindkét helyen van hozzátartozóm. Remélem soha nem fogják őket bántani azért, mert magyarok. :(
2020. ápr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!