Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igénytelen az a nő aki ha...

Igénytelen az a nő aki ha aznap nem megy sehova, otthon büdös és?

Figyelt kérdés

és jön a postás aki ezt megérzi?


Napi szinten fürdik, otthon "bezárva" mégsem figyel annyira magára, így büdös.


2021. jún. 15. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki napi szinten fürdik és 1 napot kihagy akkor azt nem lehet annyira érezni. Ha meg a postás megérzi, akkor már több napja nem fürödhetet, vagy lehet hogy a lakás is eleve büdös, igénytelen.
2021. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Én úgy gondolom, hogy az igényesség az saját magunk miatt van, nem mások kedvéért. Nem azért fürdök, hogy másoknak jó legyen, hanem hogy nekem jó legyen, tiszta legyek, ne kapjak el betegségeket stb.

Az, hogy mondjuk valaki otthon van, nem megy sehová és egy nap nem fürdik az ok, mert nem is nagyon lesz koszos. De ha már valaki bűzlik, akkor már az nem higinikus.

2021. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ.Nem mindegy,hogy valaki nem fürdik azért büdös.Vagy cigizik,alkoholt iszik azért büdös.Vagy dolgozik otthon valami fizikai munkát azért büdös. De ha valaki egy napig nem fürdik,szerintem azt még nem lehet megérezni ha mellette nem csinál semmit. Mondjuk ha valaki fizikai munkát végez és leizzad azt még nem nevezném olyan büdösnek ami annyira visszataszító kellene,hogy legyen,ha más egyébként rendben van.
2021. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Minden nap van fürdés, az éjjeli izzadás okozza a testszagot.
2021. jún. 15. 08:51
 5/11 vantel ***** válasza:
50%

Éjjeli kemény munka.

Helytelen táplálkozástól van a bűz.

2021. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt koliban egy szobatársam (lányok vagyunk), aki tökre igényes, normális volt, naponta fürdött, de nap végére olyan testszaga volt, hogy nem bírtam a közelében lenni. Nem tehetett róla nyilván, dezodort, parfümöt, mindent használt, láttam, hisz együtt éltünk. Nem evett szenny kajákat, sokszor főzött. Szerintem ez genetika is. Sokszor elgondolkodtam, hogy vajon a pasiját nem zavarja-e, de arra jutottam, hogy akkor biztos nem lennének együtt.
2021. jún. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Nyáron én nap végére már csatakra izzadok és bűzlök.

Ja és nem vagyok cigány, új építésű házam van, tisztaság mániás vagyok és jó minőségű táplálékot fogyasztok. Egyszerűen erősen izzadok és erőteljes illatút. Parfümöt használok, meg dezodort (utóbbi szerintem mit sem ér), mert az izzadásgátlótól a hónaljam begyullad. Fájdalmas csomók lesznek rajta, mar több fajtát is próbáltam. Dezodortól is néha, plusz az a szagokat sem fedi el.

Inkább nap közben ha már érzem magamon, szódával megmosakszom. 5 perc és hatékony.

27F

2021. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, szóda!
2021. jún. 15. 09:24
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
7. Van egy antisudorica nevű cucc, gyógyszertárban kapható. Vattakorongra kell önteni belőle és bekenni a hónaljat. Több ismerősömnek is ez segített, akinek izzadás problémája volt.
2021. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 köszi szépen, utána nézek
2021. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!