Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Harisnya alkalmas arra hogy...

Harisnya alkalmas arra hogy annyira eltorzítsa az ember arcát hogy ne legyen felismerhető?

Figyelt kérdés

Például így: [link]


Élőben illetve kamerafelvételeken felismerhető benne az ember? Esetleg feketében? Vagy vastagabb kell?



2021. szept. 29. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy a videót elnézem, szerintem felismerhető benne az ember.
2021. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Miért, kit szeretnél kirabolni? :D
2021. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krwkco ***** válasza:
68%

Nem néztem meg a videót, de szerintem lehetséges.

Ha valakinek nagy a lába és sok számmal kisebb harisnyát húz rá, akkor lehet, hogy annyira eltorzul az arca a fájdalomtól, hogy az ismerősei sem ismerik fel.

2021. szept. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Mire készülsz?

Amúgy felismerni.

Ugyanis ha netán teljesen kivasalnád a képedet, ezernyi tulajdonság együttese képez téged.

Magasság, termet, izomzat, lábhossz, karhossz, lábméret és lábfejtartás; járásod stílusa; fejtartás; ujjaid hossza, körmeid formája; a harisnyán is áttetszó hajszíned; hátszélességed; stb.


Gondolj arra, hogy biztos megesett veled, hogy mentél az utcán, vagy akár zárt helyen, tömegben, hátulról is felismered azt, akit ismersz.

2022. jan. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Papírzacsko a fejeden hatásosabb lenne, de lehetőleg bokáig takarjon, hogy a járásodról fel ne ismerjenek!
2022. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!