Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, aki csak...

Mit gondoltok arról, aki csak azért hoz létre 4 Instagram profilt, hogy azokkal lájkolja, kövesse és kommentelje az 5. profilját?

Figyelt kérdés
Nem ítélkezem, csak furcsának tartom, és érdekelne, mi állhat ennek a hátterében.

2021. szept. 30. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sincs életem, de azért ez súlyos...
2021. szept. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az illető egyébként nagyon kedves és vannak barátai is, tehát nem igazán érzem indokoltnak a dolgot.
2021. szept. 30. 11:51
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Hogy bár nekem lenne enyyi szabadidőm...
2021. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Hálát adnék az Istennek, hogy ilyenek nem az én köreimben vannak.
2021. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Azt, hogy idióta
2021. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem nagyon tud számolni/gondolkodni. Tegyük fel, hogy meg tudja duplázni a lájkok, követők számát ezzel a négy kamu accounttal. Akkor is csak 8 lájknál tart, ami nem oszt, nem szoroz. Ha meg sikerül több lájkot kapnia másoktól, akkor az a négy elenyészően kevéssé válik, ezért értelmetlen. Vagyis sehogy nincs értelme - túl azon, hogy ő maga pontosan tudja, hogy kamu...


Mennyivel többet érhetne el, ha ugyanazt az időt arra fordítaná, hogy értelmesebb tartalmat osszon meg, jobban csinálja.


Nekem is van több fiókom, mert több féle témában csoportosítom, mit hova posztolok. Soha eszembe nem jutott volna, hogy egyikkel lájkoljam a másik tartalmait. Gáznak érezném.

2021. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos fel akarja tornázni az ER-t, bár 4 fiók tuti nem lesz elég hozzá (de még 8 se).
2022. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Baromira unatkozhat. :D
2023. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azt, hogy nem valami okos.
jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!