Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék most?

Mit tehetnék most?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. 4 éve dolgozom.

Mostanra kialakult egy rendszer az életemben. Stabil a munkahelyem. Van barátnőm. Gyűjtök a házra. Viszont úgy érzem kezdek belekerülni egy monoton folyamatba. Úgy érzem csak dolgozok dolgozok és még távol van az eredménye.


Szeretnék valami hobbit, de valahogy semmi nem győz meg.


Nyáron még csak csak el vagyok. Biciklizünk, akkor már kajálunk is valahol. Lehet strandolni stb stb. Akkor érzem hogy lefoglalom magam.


Viszont ahogy megyünk a télbe egyre inkább érzem hogy egyre befordultabb vagyok.


Hazajövök és az itthoni teendők elvégzése után csak youtube ot nézünk. Esetleg sakkozunk. Hétvégén szintén semmi extra. Akármit néztem mit lehetne csinálni semminek nem látom értelmét.


Xbox on gondolkodtam, de minek vegyek. Semmi értelme. Nem visz előrébb, és most az hogy lövöldözős játékkal játszok hát nem tudom. Túl sok értelme nincs.


Barátnőm ajánlotta az íjászatot. Még érdekes is lehet, de most abban mi a pláne hogy lövöldözök célba.


Semmit nem találok kimondottan értelmes időtöltésnek.


Megtehetem hogy elmegyünk valahova túrázni az országban, de felesleg hát lemegyek falu meletti erdőbe ha nagyon akarok erdőbe sétálni.


Ezt a pár évet kellene áthidalni még neki kezdek a leendő ház felújításnak.



2021. okt. 1. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Legyetek valahol önkéntesek!

Állatmenhely vagy más, ami felétek van.


Nagyon meg fogja dobni az önbizalmadat, hogy segítesz, értelmes tevékenységet csinálsz, és új távlatokat, új látásmódot kapsz.

2021. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fejleszd magadat,olvas önfejlesztő könyveket.

Élj meg minél több élményt a barátnőddel.

2021. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvass, tanulj, pl nyelveket vagy bármi mást.
2021. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Summer2 válasza:
100%

Igen egyetértek fejleszt magad. Azt még nem értem hogy az íjászat miért ne lehetne hobbi? Megtanulnál célba lőni ami hasznos is lehet, és szerintem lehet élvezni. Ez a hozzáállás meg, hogy kirándulni is minek elmenni, mert leugrasz a falu melletti erdőbe, komolyan? Semmi kalandvágy nincs benned hogy láss más tájakat? Egész életedben otthon ülsz majd és nezegetsz képeket de sehova nem mész el?

UI: bocs ideges vagyok, és ez ide is kivetult

2021. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!