Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnek a szorongasom ellen?

Mit tehetnek a szorongasom ellen?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nagyon nem erzem jol magam sok ember kozott, vagy akar kepes vagyok atmenni egy masik jardara, ha katom hogy velem szembe jon valaki. Emellett szegyenlos, es felenk vagyok. Az iskolaban meg egyfolytaban mondjak hogy mosolyogjak, meg kerdezgetik hogy mi a baj, meg miert nem beszelek annyit.

2021. jún. 27. 13:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Es felek hogy a jovoben ezek miatt nem fogok normalis kapcsolatokat kialakitani.
2021. jún. 27. 13:35
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Sokáig én is ilyen voltam. Viszont rá kellett jönnöm, hogy nem a többi ember aggaszt engem, hanem magamat nem szeretem és nem tartom elég jónak magam. Viszont ezen változtatni kell, hisz mindenki úgy csodás ahogy van. Az én módszerem az volt, hogy ami tetszett magamon azt többször megdicsértem. Például hogy szép a szemem. És így egyre több minden lett, mig végül teljesen el nem fogadtam magam. Képzeld el úgy, mintha a szívednél egy kicsi összezárt lótusz virág lenne. Ha öntözöd és szép szavakkal halmozod el, kifog nyílni és akkor hatalmas büszkeség lesz benned, hogy te igenis szereted és tiszteled magad. Így ismeretlenbe is azt mondom neked, hogy nagyon csodás ember vagy és hiszem, hogy képes vagy segíteni a szívedben élő lótusz virág növekedését. Szép estét.
2021. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!