Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok azokhoz az emberek...

Mit szóltok azokhoz az emberekhez, akik nevetnek magukon, amikor hülyeséget csinálnak, és gyakran el is mesélik a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok. ;)

2021. okt. 2. 21:58
A kérdező szavazást indított:
Pozitív tulajdonságnak tartom, ha valaki kineveti, kigúnyolja magát, mert az ilyen embereknek van humurorzéke.
Nem normális, csak hülyét csinál magából.
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok. Sot ha mas benazik elottem akkor is igyekszem oldani a szitut azzal h elpoenkodom, hogy érezze h nincs gaz meg nem égett be elottem. De van nehany akik fullba befeszulnek ha valamit elrontanak, idegesek lesznek es nem tudjak viccre venni, ez nekem nqgyon taszító es idegesito
2021. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, és szimpi, ha valaki ilyen lazán veszi, ha hibázik.
2021. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az önirónia nagy erény, feltéve ha helyén tudja kezelni az ember. Viszont általában amikor valaki saját magárról állítja, akkor ott mindig van valami kaki a levesben:)
2021. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Boldog ember, aki tud magán nevetni, mert szórakozásának soha nem lesz vége" :)

Csatlakozom a klubhoz.


És ez nem egyenlő az önkigúnyolással, saját magunk lealázásával, az szerintem teljesen más.

2021. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi rossz - szerintem. Lényegesen emberibbnek tartom ezt a megközelítést, mint laposban elsunnyogni, amikor hibázok és téglával verni a mellkasomat, amikor jól csinálok véletlenül valamit.

Tőlem sem idegen az önirónia - és alapból tojok arra, hogy ez kiből, milyen reakciókat vált ki! -Nem fogok negatív hangok miatt másoknak megfelelni!

2021. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, először kicsit kinevetem magam, elsütök egy poént és megy tovább minden. Ha mással történik valami kellemetlenség, akkor is arra törekedek, hogy ő ne érezze magát rosszul és próbálom felvidítani.
2021. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!