Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről, akik utálják a babákat és a későbbiekben sem szeretnének családot alapítani?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Semmi. Ismerek ilyen embert, az ő dolga. Én ugyan nem utálom a babákat/gyerekeket, sőt nagyon jól el tudok velük lenni, mégsem akarok.
2018. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem akar gyereket, teljesen elfogadhato, de ha azt mondja utalja a gyerekeket, akkor egy idiota. Mit lehet rajtuk utalni, foleg, hogy nem is ismeri mindegyiket? O is volt kolyok, hogy esett volna neki, ha valaki azt mondta volna, hogy utalok mert kis szaros vagy.
2018. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Én nagyon szeretem a babákat és a kisgyerekeket is, gyerekekkel szeretnék foglalkozni, bölcsiben fogok majd dolgozni. Természetesen, ha eljön az ideje, én is szeretnék majd gyereket, de nem vagyunk egyformák, valaki egyáltalán nem akar, sőt el sem tudja viselni, ha körülötte van egy gyerek. Ez még a Jobbik eset szerintem, mert az sokkal rosszabb, hogy nem akar gyereket, aztán mégis lesz neki, megtartja, aztán veri őt, bántja lelkileg.
2018. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező,te miért utálod őket?
2018. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom a gyerekeket, de én sem akarok családot alapítani. Azokat az embereket lenézem, akik e-miatt lenéznek engem.
2018. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Én sem szeretem a gyerekeket. Viszont van egy 24 éves fiam, akit az első pillanattól kezdve imádok. De más gyermekéhez nincsen türelmem, egyszerűen idegesitenek, és kész. Viszont azt is tudom, ha unokám lesz, őt is imádni fogom.

Nem vagyunk egyformák, és ez igy van jól

2018. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Első sorban, igen tudom hogy én is voltam baba...és utálom amikor ezt felhozzák...

Másodszor a gyerek vállalás meg a szaporodás csak sima ösztön.

A kisbabák csak értelmetlen, tehetetlen húsdarabok, akik csak bömbölni tudnak.

Sokszor megyek az úton és mást nem hallok csak baba visibálást/sírást és ha ez nem elég van olyan szülő aki pl. Egy padon szoptatja vagy teszi tisztába a gyerekét és ez számomra gusztustalan.

2018. júl. 21. 15:13
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

#8 Lehet, csak a rossz oldalát veszed észre, mert így nyugtatod magad, hogy nem kell, nincs rá szükség. Pedig a kisbaba is egy élő lélek, nem egy élettelen húsdarab, és egy felnőtt emberré cseperedik jó esetben. Mi más hozható fel, minthogy te is voltál pici, magatehetetlen, gondolom nem utáltak emiatt (ha igen, elnézést kérek). #2-es vagyok, és akit említettem, hogy nem szereti a babákat, nő (én is), de ő azért mert nem tud velük mit kezdeni kommunikáció nélkül.

Sokan nem csak ösztönből, hanem tudatos vállalnak gyermeket, mert szeretnék a szeretetüket átadni, és egy új életet nevelni a jóra, szépre. Én sok pozitív példát is látok, akár az utcán, akár a környezetemben, persze azt is, amiről te írsz.

2018. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Montvirtsm, ilyen semmirevalo holyagok, mint ez a kerdezo, csak idiotak. Kesoi abortusz kellene neki. Minek is szuletett meg.
2018. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
90%
Semmi, magánügy. Én sem akarok gyereket mert nem szeretem őket és nem akarok az életembe egyet sem. Más gyereke nem érdekel ha nem mászik az arcomba vagy a szülő nem traktál vele. Kerülöm őket és annyi.
2018. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!