Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én szeretek maszkot hordani?

Csak én szeretek maszkot hordani?

Figyelt kérdés

Alapból nem vagyok egy szép fiú, emellé pattanásaim is gyakran vannak, plusz a fogaim sem a legjobbak, arrol nem is beszelve, hogyha unatkozom / rossz kedvem van, az rajtam nagyon látszódik.


Imádok a kényelmes textilmaszkban lenni, ha tehetném még az utcán is felvenném, de vidéken ezért kiröhögnek.


Más is van így ezzel?


22/F



2021. okt. 3. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha rossz napom van vagy piros pattijaim vannak, akkor én is szeretek maszkban lenni. A metróban meg nem kell más erős parfümjét szagolni.


19/l

2021. okt. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Én is szeretek maszkot hordani, bár nálunk a munkahelyemen kötelező is, de elvárja a főnök az ápolt, borotvált megjelenést, viszont gyakran elfelejtek borotválkozni, így a maszk ápol és eltakar :D meg amúgy is nem vagyok egy szép gyerek.

30/F

2021. okt. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Csúnya vagyok, de nem tudom elviselni a maszkot, pánikrohamom van benne. Pedig jó lenne, ha már el tudnám valahogy rejteni azt a nyomorult fejemet. Inkább csak továbbra is kerülöm az embereket, megmaradt ez a felállás.
2021. okt. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Én kifejezetten szeretem. Sőtt a pandémiás időszakban kész felüdülés volt latni az embereket így. Rajöttem,hogy a maszk kiemeli a nők szemeit, nagyon jól meglátszott rajtuk,hogy milyen a hangulata,pedig csak egy sima maszk takarta az arcukat.

Kiderült,hogy a párommal maszk fétisünk van, kifejezetten beindulunk,ha maszkban van a másik.

Tudom durva már bdsm,de ő vett latex maszkot aminek csak a szájnyílasa van es 2orrlyuk😳🥰

2021. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megszoktam a maszkot (légmentesen záródó szilikongumi testű maszk fFP3-as cserélhető szűrőkkel). Megszoktam a rollert is, amit direkt a járvány miatt vettem, a maximális táv amit egyszerre megtettem vele, 35 kilométer volt, külvárostól külvárosig széltében Budapesten. Direkt ilyen nagykerekű (30"), lengéscsillapítós (bambusz deszka), felfujható tömlős rollert vettem, a kátyúkra azért így is figyelni kell, az utcakövön viszont jól átmegy. Két éve nncs BKV számomra, autóm meg sosem volt. Másfél éve nem voltam zárt helyen (sem maszkban, sem anélkül), az ételt rendelem, vagy kicsiny 2-3-standos termelői szabadtéri piacokon veszem, megtanultam kenyeret sütni, tejet oltani / altatni, magokat csíráztatni. Az osztálytalálkozóra csak az utcáig mentem el, szerencsére kijöttek, tudtam mindenkivel beszélni.
2021. okt. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Az ápol és eltakar dolgot is szeretem benne én is, valamint azt, hogy amíg hordani kellett, elmaradt az 1-2 havonta torokfájás, taknyolás.
2021. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem mindenki egyformán ronda benne, mellé még elég kényelmetlen is. Mióta nem kell, eszembe sem jutott hordani, előtte sem vittem túlzásba, nem hiányzik, hogy az ilyen maszkfétises idióták miatt visszahozzák.
2021. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Én is szeret, segít az allergiámon. Télen nem fázik az arcom úgy.

Simán hordom vidéken. Nem röhögnek ki, hordja pár ember.

2021. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!