Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretem jobban az...

Miért szeretem jobban az éjszakákat?

Figyelt kérdés
Valamiért én imádom az estéket, nem is szívesen alszok olyankor, meg nehezebben is megy, nappal viszont egész nap ásítok, meg olyan vagyok, mint a mosott szar, semmi életkedvem, kissé depressziós is vagyok, este meg nagyon jó kedvem van, tökre tetszik, ahogy minden ki van világítva, tele vagyok motivációval meg sokkal őszintébb vagyok. Mennyire normális ez, illetve van más is, akivel hasonló a helyzet?

2021. szept. 19. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Éjszakásban dolgozol? Amúgy te dolgod, így érzel, ez van. Ne agyald túl.
2021. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Én konkrétan utálom a napfényt, szóval szintén night-fan vagyok.
2021. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem mindkettőt.
2021. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En is az ejszakat szeretem.
2021. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha introvertált vagy, akkor lehet az emberek miatt. Nappal tömeg van szinte bárhol, ami kellemetlen és egyszerűen lefáraszt, este és éjszaka meg, főleg nyugodtabb környéken csend van és szinte senkivel nem találkozol. Én ezt figyeltem meg, mert én is ilyen vagyok.
2021. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Utcán nem szeretem az éjszakát, ott jobban szeretem a nappalt, napfény nyüzsi meg minden.

Viszont ha itthon vagyok akkor meg az éjszakát szeretem inkább.

Nappal jobban is alszok, éjszaka nagyon rosszul. Meg valahogy olyan kellemesen, nyugtatóan befelefordulósan csendes tud lenni.

2021. szept. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Auguszt Bárió: "Amikor a Fölld alszik" c. számának a hatására szerettem meg én is az estét, meghogy a '9-es években láttam őrködő katonákat este, emiatt tetszett meg aaz este. Ez azonban negatívan befolyásolja a testet, mert megváltoztatja a bioritmust.
2021. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Éjszaka minden nyugodtabb, nem megy a flex, nem nyírnak füvet, nem jön a postás, nem csörög a telefon, stb. Jobban szeretek akkor ébren lenni.
2021. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szóról szóra pontosan ugyanilyen vagyok! Sose értettem miért vagyok ilyen, itt olvastam ilyen emberekről, tehát nem vagyunk ezzel egyedül.
2022. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!