Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy az állatokat...

Az normális hogy az állatokat meg az autókat szeretem de a gyerekeket ki nem állhatom?

Figyelt kérdés

Pár ember fontos az életembe, a szüleim meg a párom. A többi igazából nem érdekel. Soha nem akarok gyereket és nem érdekelnek a gyerekek. Nem szeretem őket, nem tudok velük mit kezdeni.

Ha kisállatról (kutya, cica, egyéb) vagy autóról hallok megható vagy szomorú történetet akkor képes vagy elérzékenyülni, de ha gyerekről akkor inkább csak betudom a sztorit érdekességnek és közönyt érzek.

Múltkor még nyáron órákig potyogtak a könnyeim egy szegény autóról szóló cikk miatt (verset írtak a kocsiról de a szarnak nem kellett és aztán ott volt a kommentek közt hogy bontóba adták) amire véletlenül munka közben találtam rá. Ugyanez volt menhelyes cicáról szóló posztnál még télen , hogy hetekig küzdöttek az életéért mert az anya cica elhagyta de sok baja volt és végül elment.. Míg ha ugyanez pl kisgyerekről szólt volna, nem váltott volna ki nagy érzelmi reakciót. Azt csak a hozzám közel álló emberek tudnak kiváltani akiket SZERETEK.


Mi lehet velem? Gonosz ember lennék? Nagyon helytelen ez így?


Persze bárkinek szívesen segítek és ártani sose tudnék de mégsem érint meg …


25/n



2021. szept. 14. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek. Én az embereket nem szeretem. Eszméletlenül idegesítőek. Persze lehet, hogy majd idővel változni fog a véleményünk, de ebben a kifordult világban inkább az állatok, mint az emberek.
2021. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az emberekre irányul ez a nagy közöny, úgymond unblock. Kivéve egy ember akit ismeretlenül is nagyon tisztelek és ő a példaképem.☺️ Sok éve halott már mondjuk miatta sose sírtam de nagyon érdekelt volna és szívesen gondolok rá.
2021. szept. 14. 19:11
 3/15 A kérdező kommentje:
Pl volt az a 16 éves fiú most.. hát nem akarok kegyetlennek tűnni de le se szarom. Mindenki sajnálkozik stb.Talán szegény anyját sajnálom mert láttam róla fotót ahogy ott ül tönkre menve feketében. De igazából közömbös az egész…….
2021. szept. 14. 19:13
 4/15 A kérdező kommentje:
Meg kulsore is eleg unszimpatikus es ronda volt.
2021. szept. 14. 19:16
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

"Múltkor még nyáron órákig potyogtak a könnyeim egy szegény autóról szóló cikk miatt (verset írtak a kocsiról de a szarnak nem kellett és aztán ott volt a kommentek közt hogy bontóba adták)"


Azért ez már pszichés probléma, hogy egy használati tárgyat élőlényként kezelsz és itatod az egereket miatta.

2021. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Simán, pacsi.
2021. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

Én pl nagyon adakozó és türelmes vagyok. Menhelyeket segítek, odafigyelek az emberekre, korrepetálo és tanítok is...


De egyszerűen a kölkök 90%-ával úgy vagyok, hogy ökölbe szorul a kezem. Valószínűleg a nyomorék nemtörődöm szüleiknek hála, de pont ott jön ki nálam is minden undor, ha gyereket látok. Már a terheshastól is irtózom, de azt próbálom leplezni. De mikor bugyog a taknya és hörögve üvölt valamelyik gyökér, nem írom le, mit tudnék vele csinálni.



Sajnálom, szar ember vagyok, ez van. :)

2021. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7 detto…
2021. szept. 14. 22:31
 9/15 A kérdező kommentje:
5- nekem nem használati tárgyak. Ha a kis yarisommal történne valami (összetörne úgy hogy nem igazán lehetne javítani) akkor a szívem is megszakadna.. és szerintem nagyon sokáig sírnék meg depressziós lennék. Van egy bmwm is, persze azt is óvom meg szeretem de a yarisomat jobban. Persze nem azonos ez az érzés azzal ha pl a szüleimmel történne valami mert az sokkal nagyobb rombolást vinne végbe és szászor rosszabb meg komolyabb lenne de nekem igenis sokat számítanak az autóim is!
2021. szept. 14. 22:34
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

"Pl volt az a 16 éves fiú most.. hát nem akarok kegyetlennek tűnni de le se szarom. "


Írásod alapján inkább tűnsz 25/F-nek...


De ne legyél erre büszke, azért mert találsz itt erre pár bólogató jánost, még az emberek 90%-ának tőled fog ökölbe szorulni a keze...


Főleg, hogy a fiatal kiccsajokat a nagy többség meglehetősen rühelli, egy bszáson kívül többet nem sokat érnek.

2021. szept. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!