Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen oka lehet, hogy könyvát...

Milyen oka lehet, hogy könyvátrban/könyvesboltokban tömegekben jön ránk a kakilás?

Figyelt kérdés

Mariko Aoki a jelenség neve. Mindenki szembesült azzal, hogy könyvátrban, könyvesboltban hirtelen ránk jött az azonnali kakilás ingere. Most így elsőre azt hinné az ember, hogy palvovi reflex, mert a férfiak újságot olvasnak a WC-én. Viszont ez nőknél is így van. Hoppá 😊


Próbálták a papír vegyianyagával és a titnátval embereken kísérletezni, de nem az az oka. Mi lehet a rejtélyes ok vajon?


1kis kedvcsináló https://www.youtube.com/watch?v=7oxATa2-t1I



2021. okt. 3. 12:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Mindenki szembesült vele?? Hol élsz te?
2021. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Nálam még ez egyszer nem jött elő, pedig én még abból a korból százmazok ahol a könyvtárba járás rendszeres elfoglaltság volt :D
2021. okt. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
biztos könyvfóbiások és a stressz miatt rájuk jön a foshatnék.
2021. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Rendszeres könyvtárba járó vagyok, sőt egy időben könyvtárban dolgoztam. De sosem tapasztaltam ilyet. Mondjuk másnál sem. Nő vagyok.

Ja, könyvesboltba is rendszeresen járok. Ott sem fordult ilyen elő.

2021. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

Biztos van ilyen fóbia, magyarul, pánik betegség, amikor a pánikot kiváltó ok a sok könyv lehet.

Ez azonban kifejezetten ritka, nem jön rá tömegekre az említett inger, nem állnak sorban a mellékhelységek előtt a könyvtár látogatók, sőt kifejezetten nem jellemző, hogy a könyvtárak WC-jét használják.

2021. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Te nem is jarsz konyvtarba.
2021. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam ilyet sosem. Viszonylag gyakran járok könyvesboltba. Könyvtárban pedig mindennap vagyok legalább 8 órát (mert ott dolgozom😁🤭).
2021. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Multkor voltam könyvtárban. Ott álldogáltam magamban. Odajött a könyvtáros és érdeklődött, hogy mit keresek? Van-e könyvtárlátogatási kártyám? Mondtam neki, hogy csak székrekedésem van. Nem értette meg és megkért hogy hagyjam el a könyvtárat. Hogy lehet ilyen szívtelen?


6 "Te nem is jarsz konyvtarba."

Honnét veszed?

2021. okt. 3. 21:45
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Tinikorom elején rendszeresen jártam könyvtárba, de egyszer sem fordult elő velem ilyen. :D
2021. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
😂😂😂😂
2021. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!