Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen oka lehet, hogy könyvát...

Milyen oka lehet, hogy könyvátrban/könyvesboltokban tömegekben jön ránk a kakilás?

Figyelt kérdés

Mariko Aoki a jelenség neve. Mindenki szembesült azzal, hogy könyvátrban, könyvesboltban hirtelen ránk jött az azonnali kakilás ingere. Most így elsőre azt hinné az ember, hogy palvovi reflex, mert a férfiak újságot olvasnak a WC-én. Viszont ez nőknél is így van. Hoppá 😊


Próbálták a papír vegyianyagával és a titnátval embereken kísérletezni, de nem az az oka. Mi lehet a rejtélyes ok vajon?


1kis kedvcsináló https://www.youtube.com/watch?v=7oxATa2-t1I



2021. okt. 3. 12:58
1 2 3
 21/27 Senior Séf ***** válasza:
41%
A könyvtár egy áhítatos, nyugis hely. Azonnal bekapcsol a paraszimpatikus idegrendszer, a "pihenj és eméssz" állapot. Ás lőn! Megmozdulnak a belek, amiket eddig a szimpatikus idegrendszer (harcolj, vagy menekülj állapot) csak félgőzön engedett üzemelni, és teszik a dolgukat.
2022. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 NTBS ***** válasza:
69%
Én ezt sose tapasztaltam se magamon,sem a környezetemben. Ez is valami újhullámos hülyeség.
2023. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
66%
Könyvesboltok némelyikében van kávé. Valószínűleg azt kortyolt az illető, és annak a hatását érzi.
2023. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
75%
Anno hetente jártam könyvtárba, több tucatszor megfordultam ott és összesen kb kétszer voltam könyvtári wc-n. Könyvesboltban sincs vécézési kényszerem, és amúgy sem álltak sorban a wc ajtó előtt. Ez megint valami unatkozó tudóska fejéből pattant ki. Kezdem érteni, az idősebbek miért mondják ezekre azt, hogy inkább menne kapálni...
2023. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes, hogy senki se érti. Pedig velem is ez volt, és igen, könyvesboltban is. De például játékboltban vagy ruhaboltban már nem. De csak gyerekként, és tesómnál is. Meg is beszéltük, hogy emiatt mindig gyorsan kell könyvet választanunk és elhúzni, nehogy ránk törjön a "könyvtáros betegség". De aztán szerencsére rájöttünk, hogy van WC is a könyvtárban. 🙏
2023. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
78%
Nem
2023. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Velem ilyen max akkor történt, ha egyetemi könyvtárazás előtt bevertem egy jó erős kávét, hogy jobban tudjak figyelni, de az nyilván a kávé miatt volt. :)

Sose tapasztaltam ilyet egyébként, és ez igazán nagy szerencse, mert egy ideig a Libriben dolgoztam. :D

2023. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!