Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen furcsa szokásaid,...

Milyen furcsa szokásaid, tulajdonságaid vannak?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 04:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Plázában időnként hangosan felhuhogok, hogy hirdessem a dominanciámat.
2021. okt. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Te azt nem akarod tudni...
2021. okt. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Sokat beszélek magamba.


Már lassan vissza kell fognom magam, mert a múltkor is azon kaptam magam hogy lakott területen vezetés közben milyen jól elbeszélgetek magammal, csak hogy ha valaki benéz azt látja hogy egyedül ülök az autóban..


Asszem ideje vennem egy bluetooth headset-et alibinek.. :D

2021. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Általában hanyatt alszom, hogy az arcom ne gyűrődjön. Teljesen úgy nézek ki, mint aki a koporsóban pihen.


Nem tudok elaludni anélkül, hogy ne lenne a nyakam egészen az államig betakarva. Akkor is, ha egyébként meleg van és a lábaimon nincs takaró. Egyszerűen megnyugtat.


A ropit, chipset, kekszet és hasonlókat nem ropogtatom, hanem eláztatom a nyálammal és úgy eszem.


Menekülök a nap elől, képtelen vagyok létezni tűző napon és mániásan kenem magam naptejjel az év minden napján szinte.


Sokat beszélek magammal, idegennyelven és magyarul is.


Az újonnan megismert emberek többségén tolok egy kisebb background checket azzal, hogy rájuk keresek a közösségi oldalakon és a Googleben.


Általában ipari mennyiségű savanyúsággal vagy szósszal eszem az ételeimet. Én vagyok az, akinek a melegszendvicse tocsog a ketchupban.


Vannak dolgaim, amiket pontosan tudom, hogy hova estek le vagy hol lettek felejtve, de nem rakom el őket, sokkal inkább ha szükségem van rájuk, onnan veszem elő őket.


Van, hogy elkezdek beszélni és az agyam a következő mondatnál jár már, amitől belezavarodok az aktuális mondatomba és át kell fogalmaznom magamban újra. Sokszor túl hirtelen akarok túl sokat mondani, ezért őőőzés meg izézés lesz belőle.


Szoktam a tükör előtt előadásokat, oktatásokat tartani, mikor senki sem lát. Szeretek magyarázni és szeretnék tanítani is, valószínűleg ezért ragadok ott gyakran elképzelni, milyen lenne.


Néha csak úgy megyek valahol és elképzelem, milyen lenne, ha ott érne valami katasztrófa. Sokszor képzelem el a legrosszabb forgatókönyvet.


2-3 havonta veszek egy terhességi tesztet és letesztelem magam, hogy biztosra menjek, mióta megtudtam, hogy csomó ember menstruált terhesen is.

2021. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos itt csak az ferne el, mi nem furcsa.
2021. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
Többször megnézem, zárva van-e az ajtó. Lábfétisem van.
2021. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Senior Séf ***** válasza:
100%
Állandóan énekelek, vagy legalább dúdolgatok.
2021. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
Furcsa szokásom, hogy klórozott gumibugyiban alszom alatta tena super vagy maxi pelenkában mert kényelmes, biztonságos, megnyugtat és finom puha. Nappal silikon gólyos anál pluggal popsimban szeretek sétálni. Jó tulajdonságom, hogy szeretek segíteni azoknak akik megérdemlik bármiben.
2021. okt. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
Es mire jo ha fesziti a segged egesz nap?
2021. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Ha berakok a mikróba egy tál ételt melegíteni, vagy teát, vagy kv...akármi.

Nem úgy nézem meg hogy elég meleg-e mint az átlag, hanem fölé rakom az orrom, mintha megszagolnám.


Ha csipszet, vagy mogyorót, pattogatott kukoricát, vagy akármilyen rágcsálni valót eszek, mindig csak egy darabot veszek a kezembe.

2021. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!