Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen felesleges dolgot...

Milyen felesleges dolgot vásároltatok életetek során, amit megvettetek, hátha kell, aztán nem használtátok soha semmire?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 03:12
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Eredeti orosz vesett felirattal, antik szamovart, ,magassarku hotaposot,kakukkos orat,stb
2021. okt. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Egy két ruhadarab, meg egy hótaposó, mint az 1esnek.
2021. okt. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Egy papíron pannónia de igazából jawa czetka vázba épített 400-as Suzuki gn motorral és hátul légrugóval szerelt motort.... Forgalmija van, az alváz és motorszám stimmel, de nem lehet leműszakiztatni mert nincs meg az átalakítási engedély pedig az összes eddigi tulajt felkerestük és egyik se tudja hova lett🤷‍♂️ Szóval 2 éve itthon kerülgetem😅
2021. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Jól átgondoltam a kérdést, és arra jutottam, hogy semmi olyat nem vettem még, aminek ne vettem volna hasznát. Nem mintha sok holmim lenne, de nem vásárolok feleslegesen.
2021. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Nemrég vettem egy távirányítós autót felnőtt létemre, mert régen, kiskoromban tetszett, és volt is egy, amit tönkretettem.

A mostanit eddig 1× használtam.

2021. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Forrasztópákát. Egy kb. 3000Ft-os elektromos öngyújtó aksicseréjéhez kellett, akkor egyszer használtam. A páka olyan 6-7000 volt, ennyiből 2 vadiúj gyújtóra is futotta volna, úgyhogy még várom hátha elromlik itthon valami könnyen javítható elektronikai cucc, talán akkor visszahozza az árát.

Van néhány cipőm, ami a boltban még tetszett, de szinte soha nem hordtam.

Ezeken kívül egy fém flaska, amivel a 18. születésnapomra leptem meg magam, de tévedtem, végül nem lettem alkesz, úgyhogy annak se sok hasznát veszem.

2021. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Hú, de le lettem pontozva! Mi rosszat mondtam? :D
2021. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es!

Lehet, hogy azért pontoztak le, mert a kérdés az volt, hogy ki milyen felesleges dolgot vett. Aki nem vett ilyet, annak nem szól a kérdés.

Vagy azért, mert a végén a "nem vásárolok feleslegesen" kicsit olyan fontoskodó felsőbbrendű beszólásnak tűnik.

2021. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8# Attól még akartam olyan példát is megosztani, hogy vannak olyanok akik tényleg kb semmire nem költenek, de akkor befogom a pofámat. :)
2021. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!