Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szoktátok fogadni,...

Hogyan szoktátok fogadni, amikor egy ismerősötök coming outol?

Figyelt kérdés
Én heteró vagyok nincs bajom a melegekkel, de tegnap meglepődtem.Mindvégig azt hittem, hogy a haverom hetero, mert tudom hogy volt csajjal. De közölte , hogy amúgy 1 éve jár egy sráccal. Normális,hogy meglepődtem?

2021. okt. 8. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt meglepetés. Két olyan közelebbi ismerősöm van, aki meleg, de mindkettőjükről eléggé egyértélműen sejteni lehetett, hogy az , mielőtt explicite elmondta, mi a helyzet, így nem lepett meg. Persze olyan szempontból más a helyzet nálad, hogy abból nem éppen arra következtet az ember, hogy egy srác meleg, ha előtte lánnyal volt :D
2021. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Az nem baj, hogy meglepődtél. Hát ha eddig nem mondta el, és direktbe színészkedett is, amikor a nőkről beszélgettetek, akkor mégis honnan kellett volna tudnod? Ma még azért az az alapfeltételezés, hogy egy adott ember heteto.

Remélem, mondtad neki, hogy meglepődtél, de nincs bajod vele. (Hiszen szerencsétlen biztos izgult, még akkor is, ha tudta, hogy alapvetően toleráns vagy, de nem tudta, hogy azt hogyan fogadod, hogy konkrétan ő meleg. Ha meg stresszel az ember, akkor nem mindig tudja a másik viselkedését, hangulatát betájolni. Biztos leolvasott valamit az arcodról, de az már nem biztos, hogy ezt helyesen meglepődésnek tudta be. Lehet, most épp azon agyal, hogy "tegnap coming outoltam Bélának, mert azt hangoztatja, neki nincs baja a b*zikkal, de egy pillanatra láttam, hogy undorodik tőlem. Persze megpróbálta kimagyarázni, de akkor is...")

2021. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

"Ma még azért az az alapfeltételezés, hogy egy adott ember heteto."


Mivel az emberek 90%-a (más felmérések szerint 83-97%-a) heteró, mindig is ez lesz az alapfeltételezés.

2021. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

2-eske jól írja, hogy a fogadtatás is fontos lehet.


Velem egyszer történt meg ilyesmi. Közösségi oldalon kért meg engem egy srác, hogy dugjam meg. Ùgy volt megrendezve a szex, hogy én nem tudtam, hogy ki az illetö. A szex végén fordult felém nagy vigyorral, hogy egy fél éve erre várt, és nagyon köszöni, hogy megtettem. Majd hanyatt estem, mikor megláttam az arcát. Mindenre gondoltam, csak örá nem. Amikor pedíg privát találkoztunk, akkor sem hittem a szememnek, hogy ezzel az ismerössel én szexeletem ? nagyon meglepett a dolog. Igazán köpni nyelni nem tudtam; szavakat sem találtam.

2021. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van az a típusú ember aki 3 kmerről kiszagolja a melegeket.

Meg vagyok én, akinek akkor sem esik le a dolog ha már konkrét jeleket ad az illető és tényleg őszintén ledöbben amikor végül ki kell mondani mert másképp totál esélytelen vagyok :'D

Ja és ebyébként biszex vagyok, szóval még ehhez képest is szerencsétlen vagyok :'D

2022. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5) Vicces amúgy, hogy a poszt megírása óta én is arra jöttem rá, hogy biszex vagyok. Eddig semmi jel nem mutatott erre, majd egy kicsit részegebb estén összekavartak egy sráccaal makd ezz folytattuk. :)
2022. jan. 7. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!