Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szemöldök felé tetováltatné...

Ha szemöldök felé tetováltatnék, egy családdal kapcsolatos témában, az mennyire rontana a megítélésemen, egyszerű melósként, vagy sofőrködésben? Akár belföldön, akár külföldön.

Figyelt kérdés
Sajnos olyan problémákkal kellene megbarátkoznom, ami nem megy, és szerintem kár elfojtani, példás családban nőttem fel, volt nagyon sok szórakozás, hülyéskedés, az egész gyerekkorom erről szólt, viszont pár éve fordult a kocka, és vannak problémák már, haláleset, lebetegedés.
2021. okt. 8. 20:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem a tetkokat, nekem is van 5, pedig meg csak 19 eves vagyok, de az ilyen nagyon feltuno helyek tenyleg proli hatást adnak. Pl ujjak, nyak, tarkó, arc stb, plane hogy ezeket mindig rendszerint meg is bánják az emberek, azert mas ha egy tetkodat neha latod a kezeden, vagy minden egyes alkalommal mikor tükörbe nezel… Ja es meg a mintarol sincs fingod se szoval ne hozz elhamarkodott döntést. A tetkod jelentése meg tartozzon csak rad, meg az ismeroseidre, ne azert tetovaltass h majd az ismeretlen emberek megfejtsenek teged belole. Ízléstelen ez es gaz
2021. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#11

Nem bánják meg, mert nem olyan életkörülményekben nevelkedtek, ezt csak azok gondolják akik mindvégig, problémamentes családban nevelkedtek.

2021. okt. 8. 23:11
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

12-es Remélem olyan tetoválókkal találkozol csak, akik lelkiismeretesen dolgoznak, és erre nemet mondanak.

Neked lelki problémáid vannak, nyilván az arcodra van írva szimbolikusan, tettleg erre nincs szükség!

2021. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
De nem ertem, miert akarsz olyasmit tetovaltatni magadra nagyon látható helyre ami csupa rosszra emlekeztet teged? Meg nem biztos hogy hirdetni kene hogy “en az utcan nevelkedtem, nagyon rossz volt a gyerekkorom, rossz a sorsom” stb. Majd ezt az emberek megtudják ha megismernek es elmondod nekik. Random embereket felesleges errol tájékoztatni, es nagyon sokan csak le fognak nezni emiatt. De megjegyzem nekem sem tetszene ha valaki ilyen miatt tetovaltatna a FEJÉRE
2021. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
varrass a karodra vagy a hatadra, ha szeretnel, de semmikeppen se az arcodra, nagyon rossz benyomast kelt, meg az "egyszerubb" munkahelyeken is. (mondom ezt ugy hogy amugy tetovalas parti vagyok)
2021. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

5-ös és 8-as is én voltam, tetováláspárti, ballib, problémáktól nem mentes családban élő 20 évesként mondom neked, hogy én, személyesen nem bántanálak, én személyesen nem szólnék be neked, hogy " hogy nézel ki bakker", DE, azt gondondolnám, hogy rossz helyen van a tetkód. És most új érvet is mondok: öregedés. A homlokodon lenne, ahol a bőröd folyton ráncolódik, nap, mint nap, ez a tetkód gyógyulását is zavarná. Ha nincs frufrud, a napfény is folyton éri, ha kimész az utcára, ami miatt gyorsabban kopik. Aztán ott van, hogy megöregszel, beráncosodik a bőröd és kvázi "vágások" lennének az amúgy lehet hogy szépen kivitelezett mintában.

Itt is, látod, mindenki jó szándékkal viszonyul hozzád. Nem magáról a tetoválásról szeretnénk lebeszélni téged, hanem arról, hogy 1.-olyan tetkót csinálj, aminek még a mintájában se vagy biztos 2.-olyan helyre csináltasd, ahol esztétikailag az emberek kb 95%-át zavarja és egy idő után nagy eséllyel téged is zavarna.

2021. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne ne ne arcra ne!
2021. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%
Figyi, én tetováló vagyok, 15 éve a szakmában, rohadt sok tetkóm van, kollégáknak, haveroknak van az arcán is (nekem az arcom és a kézfejem üres és az is marad), egyáltalán nem lettek lett rosszabb emberek. De! én soha nem randiznék olyan csávóval akinek kb ilyen Familia meg hasonló baromságok vannak az arcára tetoválva. Iszonyúan suttyó, kétbites, izlestelen es proli dolog. Csináltass valami vagányat oda ahol van is neki értelmes hely, ne az arcodon örökítsd meg az életedet, vagy inkább írd fel egy farmerdzseki hátára.
2021. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, csak az arcodra ne! Mondom ezt tetoválóként. Ezer féle jobbnál jobb terulet van a testen ahova sokatmondo, egyedi es idovel akar bovitheto dolgot lehet csalad temaban.
2021. okt. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam elég sokminden van, különböző helyeken.

De mindig azt mondom én is, arcra, fejre SOHA.

(Nyilván a sminktetoválás kivétel, de itt nem arról van szó.)


Annyi helyre lehet, de tényleg, arcra ne....

2021. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!