Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetovált szemöldökű lányok!...

Tetovált szemöldökű lányok! Hol és mennyiért tetováltattátok a szemöldökötöket?

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 19:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve mennyire fájt?
2019. aug. 18. 19:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Bp. Siklós Julinál, 65 ezer volt, egy éves, de már majdnem teljesen kikopott, pedig én vigyáztam rá. Nagy csalódás...
2019. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tetolválóként, a barna egy fura szín, önmagában tud vicceseket előadni. A legtöbb pirosasra fakul, vagy lilára, bár ezt ki lehet küszöbölni színtani ismerettel és a pigment ismerettel.


Arcra, lábra, kézre tetoválni mindig hosszú meccs, mert ezeket mindig éri nap és hámlanak is rendesen.

Nézz meg egy régebbi ablakban kihagyott képet, egy fennmaradt hírdetőtáblát. A fény kiszívja a színeket, különösen ha direkt napozol vagy szolizol.


Bár tegyük hozzá hogy arcra mindig aprólékos, és inkább finom munkát végzünk mintsem sötétet és markánsat mert hozzáadni mindig lehet, elvenni belőle nehéz.

2019. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nitsch Bettina csinálta, 85 vagy 86 ezer volt akkor.

Nagyon fájt, de nekem alapból nagyon alacsony a fájdalomküszöböm

2019. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
70 ezer, Bartus Márta és 1 év után csúnya vörösre fakult, pedig fényvédővel óvtam. Mehetek lézerrel kiszedetni, nagyon megbántam.
2019. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan akkor jönnek rá, mikor már kész van a remek mű... nekem tetováló ismerősöm mondta hogy akit tud lebeszél a szemöldök tetoválásról mert baromira megbánja az illető. 10/7 megbánja a maradék 3 meg nem hajlandó beismerni hogy hiba volt megcsinálni avagy újra megy 1-2 évente üttetni, ami egy idő után nem fog menni főleg ha gyantázza a szemöldökét mert megvékonyodik ott a bőr és vérzékenyebb lesz. Mondj le róla, vagy szedesd vagy fesd ki. Én a természetest jobban szeretem fiúként ;)
2019. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Utolsó köszi, mindenképp átgondolom :)

2019. aug. 22. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:

# 6 Én nem megbántam, hanem csalódtam, hogy egy év alatt, szinte teljesen eltűnt. A munka egyébként gyönyörű, természetes hatású volt, csak nem gondoltam, hogy nem lesz tartós. A középbarnától kicsit sötétebb színre volt szükségem, ami először csak halványodott, majd enyhén vörösesre színeződött, de egyáltalán nem ronda vörösre, másoknak fel sem tűnt. És lássuk be, még mindig szebb ez a vöröses kopás, mint a néhai szürkés-lilás.

Manapság már nem olyan barbármunka a szemöldöktetoválás, mint 15 éve volt! Ilyesmi volt az enyém is:

[link]

2019. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kondor Zsuzsanna csinálta. Budapesten.

3 nap után lehámlott az egész és semmi nem látszott belőle. 40ezret fizettem. Aztmondta korrekció nem kell, mert ő elsőre tökéleteset csinál. Hát marhára nem. Bár örülök neki, hogy nem maradt meg mert formára sem olyan volt, mint amit felrajzolt.


Azóta külföldön újra csináltattam, 120 eurót fizettem+30 a korrekció és tökéletes. Mindenki megdícséri. :)

2019. szept. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
# 9 Téged nem világosítottak fel, te pedig nem olvastál utána. A var leesése után az a normális, ha a tetoválás teljesen világos. Aztán pár hét, és "előjönnek a pigmentek".
2019. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!