Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az, hogyan kezelje...

Mitől lehet az, hogyan kezeljem azt amikor képtelen vagyok vmit végighallgatni kivárni meg stb?

Figyelt kérdés

Pelda

Felhivom mondjuk mamát/anyát hogy x kor hol hogy találkozzunk.

Ez ugye 2 percben lebeszélheto lenne.


De elkezdik a se vége se hossza körmondatokat, gyakorta ismétlik önmagukat is ami a halálom, es 20 perc fél óráig nem szabadulok a telefontol.


Vagy párom mondjuk tv zik vagy leülünk egy padra séta közben pl fagyival. Olyan szinten ingerszegény a dolog hogy kezd felmenni bennem a pumpa es altalában amiert ideges leszek ettol, igy gyakorta vita lesz a semmin is. Ha megemlitem hogy csinaljunk vmit lecsesz hogy miert nem tudok en vele nyugton ülni tv zni, magára veszi mintha ellene lenne kifogásom.


Vagy szoktam előadásokat hallgatni vagy motivácios tréningek stb.

Ha az előado lassan érthetoen beszél es tul sok a lényeg körüli tartalmatlanság, képtelen vagyok hallgatni bele bele lapozok, míg ellenben olyan eloadok akik gyorsan és lényegretörően beszélnek, esetleg olyan témában ami nem is igazán erdekel azt meg végig tudom hallgatni, sőt, érdeklődésem is kialakul a témában.


Vagy meglátom, hogy a mosógép 1 perc mulva lejár, gondolom akkor màr nem megyek el mellette mindjart nyilik kiteregetek. Na ilyenkor az az egy perc kezd óráknak tűnni..mire végre nyithato már ideges vagyok hogy na "végre b.zdmeg."


Vagy bejön a főnök, es csak azt várom, hogy mikor megy már el, mit kell még megbeszélni. Ami süt rolam:( nem is nagyon keresi a társaságom..


Mivel ez gondokat szül a kapcsolataimba, a családtagokat joformán fel se merem hívni vagy fel se veszem.., barátom meg magára veszi mintha vele nem lennék szívesen, kozben meg csak a nagy semmit nem birom ki, de ez miatt meg lecsesz hogy ha a párunkkal ha csak vagyunk is az már önmagában nem egy nagy semmi, szoval igy nem ártana megoldanom a dolgokat.



2021. okt. 9. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelemzavaros vagy. Állandóan új és új ingerekre van szükséged, magyarul nem tudsz a jelenben élni.
2021. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!