Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valaki aki egyet tud...

Van valaki aki egyet tud velem érteni?

Figyelt kérdés

Mindenki Zombie-nak néz de egyszerűen gyűlölöm a nyarat.(Meg a tavaszt is). Én nem szeretek strandolni,napozni,bulizni,sőt a sötétítőm is éjjel-nappal be van húzva mert utálom a napfényt…(Szó szerint pár percig rám süt a nap kint és indokolatlanul rossz közérzetem lesz)


A kedvencem a tél és az ősz vége,én rettentő nagy Eufóriát érzek ha egy jó Almáspitével a kezemben illatgyertyák között nézek valami jó sorozatot,esetleg csak egy forró teát iszogatva bámulni a hóesést perceken át. Senki nem képes megérteni🙄



2021. okt. 10. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Én megértelek.
2021. okt. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Nyugi, sokan utáljuk a nyarat. Semmi jó nincs benne.
2021. okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#3

Ki mondta hogy nem dolgozok te szerencsétlen?! Engem nem zavar,felöltözök időjárástól függően,felülök a villamosra(ami PONTOSAN szemben van a lakásommal),leülök az irodában,és ennyi…. Napom semelyik szakaszában sem zavar. Hazamegyek és azután végzem el a kis téli Relax-Rutinomat nyilván. Az hogy téged frusztrál hogyan írom azt a retkes szót (és már bocsánat,k*rv*ra nem vagyok magyar származású,az anyanyelvemen nem szokás átformálni az angol írásmódokat de még ígyis úgy gondoldom hogy rohadt nagy a magyar szókincsem) és ennek hangot is adsz csak rólad árulkodik hogy nincs jobb dolgod…

2021. okt. 10. 08:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves kérdező az írásod kontextusa alapján inkább néznélek egy mezei proletárnak, mintsem egy szellemi munkát végzőre..
2021. okt. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Én inkább sajnállak, de amúgy meg nem érdekel, te dolgod.
2021. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon tudok veled azonosulni. Menekülök a nap elől, 2 óránként kenegetem magam naptejjel, mikor kinn vagyok. Egy hatalmas nyűg, teher az egész nyár számomra.


Sajnos nekem a hangulatomat nagyon befolyásolja a napfényes órák száma, szezonális depresszióval küzdök, de inkább beszereltettem egy spéci világítást a lakásomba, minthogy a napfényességre törekedjek.


Gondolom mondanom sem kell, hogy félszuterin lakást vettem. Jó csöndes, sötét, nekem való. Van az informatikusokkal kapcsolatban egy ilyen sztereotípia, hogy a sötétben kódolnak fekete pulcsiban a padláson vagy a pincében... Na, ez vagyok én 😂


Szórakozni szeretek, a meleget szeretem, szóval nyaranta is élem az életem éjjelente, amennyire a szúnyogok engedik. De a nappalok borzalmasak. Az irodában ráadásul ilyen lób*szó plafontól földig ablakok vannak, egész nap kifolyik a szemem a fénytől,mikor be kell mennem.

2021. okt. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavar, de azért túlzónak érzem
2021. okt. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én egyetértek veled teljesen
2021. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!