Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le az iPhone...

Miért nézik le az iPhone felhasználók a nem Apple-öseket?

Figyelt kérdés
Rengeteg iPhone tulajdonos ismerőseim van akik nagyon büszkék q telefonoukra és leszólják a droidosokat.Persze nem saját pénzből hanem szolgáltatótól kihozott telefon és egy hasonló árkategóriájú Samsung vagy Xiaomi vagy Huawei szóba sem jöhet...pedig nem olyan rosszak a nem 20000 ft-s androidok...Mire fel van ez az Apple felling???

2021. okt. 10. 20:10
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Meg sok lány a környezetemben azt nézi hogy melyiken van Apple watch mert akkor biztos iPhonet használ...és akkor jöhet.De aki Androidot használ az már semmit sem ér..
2021. okt. 10. 20:11
 2/24 A kérdező kommentje:
Melyik fiún
2021. okt. 10. 20:12
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nincs ilyen ismerosom 🤔 leszarjuk kinek milye milyen markaju.. sztem ez max a mostani 16-20 evesekre igaz
2021. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom.Nekem is volt androidos és jók.Most Iphone van de nem nézek le senkit sem.Nem az én dolgom kinek milyen telafonja van.Az ilyenek akikről beszélsz nem normálisak és szóra sem érdemesek
2021. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Ne foglalkozz velük.
2021. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Nekem sosem volt androidos telefonom. 10 éve Mac-em van és 2009 óta csak iPhoneom, iPadom, Watch, Pencil, AirPods, AirPort, stb... (van win-es gépem is játékra)

Nem azért használom ezeket, mert fílinges, vagy menő, hanem mert ebbe a rendszerben tudom hatékonyan elvégezni a dolgaimat. És sosem szóltam le senki droidost, sőt igyekszem segíteni nekik is itt a gyakorin is ha van olyan kérdés amihez tudok okosat hozzáugatni.

Szóval lehet hogy a "barátaiddal" van a gond... cseréld le őket! :)

2021. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Iphoneom van, de lexarom másokét, mindenki azt hasznal amit akar. Te ilyen 17 eves lehetsz, ha ezek a dolgok meg foglalkoztatnak, meg a baráti korod is csírákból áll.
2021. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%
Azért mert az egy túlárazott divattelefon....
2021. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez fura, manapság már messze nincs az az iPhone vs Android vita, hiszen mindkettő elég jó és mindkettőből van olcsóbb, drágább.
2021. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
37%

- Túlárazott

- Divattelefon

nekem erről a galaxy flip meg a fold jut eszembe nem az iPhone!

2021. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!