Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a gyilkosàg bün ?

Szerintetek a gyilkosàg bün ?

Figyelt kérdés

Most lehet hogy mindeki egyböl ràvàgnà hogy igen az roszdolog

Nem szabad csinàlni de igazàbòl minden ember gyilkos

Csak nem màsik embert ölmeg hanem mogyuk egy pokot anakis ugyanugy volt èlete de neked èpen olyan kedved volt hogy megöld vagy amikor azt mogyuk hogy a pokok azèrt hasznosak mert levadàszàk a szunyogokat

Akor igazàbol azt mogyuk hogy jo hogy van ez a faj ès lemèszàrolya a màsikat nem beszèlve arol hogy minden èlölény egy màsik èlölèbyel tàplàlkozik ès eböl semi sem bün akor mèrlene màsok megölèse bün jameg vank mèg sport vadàszok azok szorakozàsbol gyilkolnak .

Gondolj bàrmijen kajàra azis egy màsik èlölèny nincs olyan ètel ami elöte nem èltvolna enyi erövel szomszèdot is feltalalhatnàd mert mèg ha megis hal egy ember akorsincs semi egy idejig mèg majd siratyàk majd vègleg elfelejtik mintha nem is letvolna nincs semi èrtelme az èletnek mindet csak magukèrt teszük mivagyuk a föld kàrtevöji szinte jot is tenèk ha megölnèk valakit egyetlen egy èlölèny sem lètezik ebena vilàgban akire azt lehet mondani hogy jo minden csak magukèrt teszük ès felse fogyuk,ha valaki meg ment egy embert azt valojàban nem azèrt csinàlya mert az a màsik embernek jo hanem mert ö ezt akarta csinálni ecerün csak magànak segitet hogy jobb lehesen hogy joban szerese magàt .


2021. okt. 13. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Te már elkövettél egy gyilkosságot a helyesírás szabályai ellen. Azt én elég nagy bűnnek tartom.
2021. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem olvasom végig, légy oly kedves megtanulni írni. Köszi.
2021. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Letyen szivedd, egyé kővet.
2021. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb kérdés az, hogy én mennyire lehetek normális, hogy ezt a katyvaszt komolyan vettem, és ennek fényében még válaszolok is rá.

Az hogy mi bűn, meg mi nem bűn az az emberek által definiált dolog, ebben olyan logikát ne keress, hogy hogyha ezt lehet, akkor a másikat is. Ez nem így működik.

2021. okt. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mojjo ***** válasza:
2021. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy ezt leirtad az maga a bűn. :))


Amúgy a bűn az egy virtuális emberi fogalom, mert csak az emberek fejében létezik.

2021. okt. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gyilkoság az ha ember öl meg egy másik embert, és igen az bűn .
2021. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!