Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a kezelhetlelen ember?

Milyen a kezelhetlelen ember?

Figyelt kérdés

25 eves vagyok… tobbszor megkaptam mar eletem soran tinikoromtol kezdve egeszen a mai napig ezt a jelzot…


Probalom magam objektiven kiismerni, de ezt a jelzot valahogy sehogy nem tudom alatamasztani magamban miert is mondhatjak…


Kerlek segitsetek hogy milyen fajta tulajdonsag vagy viselkedesre utalhat erre? Hatha rajovok…

Koszi


2021. okt. 15. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Mi azt honnan tudjuk hogy hogyan viselkedsz, amiért ezt mondják?
2021. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha ertelmezned a leirtakat, akkor azt irnad le, szamodra milyen tulajdonsagokkal vagy vislekedesi formakkal bir egy kezelhetetlen ember.


Olyan nehez a szovegertelmezes?

Ja, es mielott valaki a helyesirasba kotne bele, bocs, elirtam *kezelhetetlen* 🤣🖕🏽

2021. okt. 15. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más az aki kezelhetetlen. Nekem lehet valamilyen tulajdonság nem az, de másnak egy apróbb dolog is az lehet, hiába is jöttél kötekedni.

Bár a stílusod alapján érthető hogy miért mondják.

2021. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ertem, es leirnad hogy Neked mik tartoznak bele? Es akkor elorebb lennenk 😃
2021. okt. 15. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Max gyerekre van értelme ilyet mondani, felnőttnél számomra értelmezhetetlen.


Olyan van, hogy valaki összeférhetetlen, vagy nem lehet vele együtt élni, vagy társaságban idegesítő. De a másik kezelése eleve egy alárendeltséget feltételez.

2021. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a stílusod alapján nem kezelhetetlennek tartalak, egyszerűen csak nem jönnék jól ki veled, nem tudnánk egymással mit kezdeni.

Kezelhetetlennek azokat az embereket hívom, akik bűncselekményeket követnek el, agresszívek, van valamilyen káros függőségük (például alkoholizmus/ szerencsejáték/ drog), állandóan csak a balhé van velük. Más esetben egyáltalán nem foglalkozok azzal, hogy a környezetemben élő emberek mit csinálnak. Nem ítélkezek, amíg ők is békén hagynak engem. Gyerekek esetében azt hívják kezelhetetlennek például, akivel állandóan probléma van az iskolában, sehogyan nem tudják fegyelmezni sem a tanárok, sem a szülei. Általában az ilyen gyerekek nagyon rossz tanulók, folyamatosan intőket kapnak, kirúgják őket az iskolából, stb. Nem ok nélkül szokott valaki ilyenné válni, általában komoly problémák húzódnak a háttérben.

2021. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező, a válaszaid mindent elárulnak. Remélem látod a különbséget az előttem válaszolók, és a te stílusod között.
2021. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!