Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha mennél az utcán...

Mit tennél ha mennél az utcán és meglátnál egy olyan koszos vászon szatyrot a földön amit már hetek óta keresel boltokban?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Azért egy vászonszatyor nem ritkaság bárhol lehet venni.
2021. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Én volt hogy fekete maszkot találtam, felvettem hazavittem és kimostam.

utána volt egy jó fekete maszkom is.örömmel hordtam, mikor kellett, legalább nem kellett megvenni.

2021. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyes nekem olyan kell ami teljesen zárható cipzárral. Esetleg tépőzárral de azzal is végig. Tudsz olyan boltot Budapesten ahol ilyen kapható?
2021. okt. 15. 16:36
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Átlépnèk és mennék tovább.
2021. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 Én olyat Aliexpress-ről rendeltem, cipzározható teljesen, még belül egy kis zseb is van kulcsnak, zsepinek, apróságoknak. Pár száz forint, vettem pár színben, teljesen bevált.
2021. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mi ennek az angol neve? De ha linket tudsz az megjobb
2021. okt. 15. 17:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem melyik eladótól rendeltem, így linket nem tudok adni, de ha a keresőbe beírod, hogy: "Zippered shopping bag Eco Foldable" akkor kiad párat, szemezgethetsz neked melyik szimpatikus. 😊
2021. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6 dollár. Miért nem vettem inkább fel...
2021. okt. 15. 19:22
 9/13 anonim ***** válasza:
En pocsolyaban pofaval fekvo szocreal jatekmackot lomtalanitaskor vittem mar haza. De fel napig domestosos furdott vett, es meg covid se volt.
2021. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem bőven megérte annyiért. 😃 Pont ilyen egyszínűeket szerettem volna, minta nélkül, be is vált nagyon és ki is használom. Az ára is visszajön ha azt nézzük, hogy mióta megvannak szinte nem is vettem nejlonszatyrot sehol.
2021. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!