Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Keret nélkül adni festett...

Keret nélkül adni festett vászonképet, nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Külön keretet csináltatni nincs idő, olyat viszont nem találtam, amihez keretet is adnak. Nem tudom mit csináljak, gondoltam odaadom neki keret nélkül, de félek az úgy illetlenség, mert akkor neki kell költeni a keretre, ha föl akarja tenni. Nem tudom szoktak-e így adni képet, hogy nem keretezik be. Mit gondoltok, gáz keret nélkül adni neki?

2019. márc. 11. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon gáz, ha a keretezés többe kerül mint a kép. Nem gáz, ha a kép ára többszöröse a keretezés árának.
2019. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem gáz. Keret nélkül egy festmény eleve félkész, nem teljes, és látszik is, hogy nem az.

Plusz képzeld csak el. Kapsz valakitől egy keret nélküli képet, amit így nem tudsz felrakni. Persze megköszönöd udvariasan, odatámasztod a pultra, aztán lekerül a földre, mindenhol útban van, kerülgetni kell, és persze nem mered megkérdezni, hogy miért nincs kerete, azt meg pláne nem mered mondani, hogy ugyan vegyenek már neked hozzá legközelebb keretet is, és elgondolkozol rajta, mennyire gáz, hogy most NEKED kell bekereteztetni a saját pénzeden a festményt...

Ami amúgy lehet, hogy nem is tetszik...

Szerintem inkább gondolkodj valami más ajándékban, a képet meg add oda akkor, ha már lesz kerete is.

2019. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a keret a lakás, és nem pedig a kép része -ezt mint szakmabeli mondom- nem gáz keret nélkül adni a képet. Ha nem tudod, hogy milyen környezetbe kerül a kép, hogyan is választhatnál hozzá megfelelő keretet?


Falra akasztásra alkalmas mód többféle is van, nem csak a keretezés. Pl ilyen a hátoldali fül, amit az rámára rögzítenek. Ha úgy döntesz, hogy a képet keretezés nélkül adod el/át, akkor az oldalakat is le érdemes festeni.

2019. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

a vászonkép vakkeretre van felfeszítve, és simán föl lehet akasztani.

én is festek, és sosem kereteztettem még be felfeszített vászonképet. nem is tetszene.

add oda nyugodtan keret nélkül.

2019. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!