Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor lesznek az emberek...

Mikor lesznek az emberek elfogadóbbak ebben az országban?

Figyelt kérdés

Itt olvasva a kommenteket...

Valahogy kezd elegem lenni a sok rasszista és troll emberekből :(

Miért kell bántani a másik embert?


2021. okt. 16. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy megy ez más országban, vagy más platformon. Keress külföldi community-ket, ott is ugyanígy megy egymás pesztrálása stb... Csak max. más országban a több lélekszám miatt könnyebb „elfogadóbb” emberekbe botlani.
2021. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Kikkel szemben elfogadóbbak? LGBT? Azok mást se csinálnak csak erőltetik a *köhöm* dolgaikat, aztán meg nyivákolnak hogy utálják őket. Ha te ezt provokatívnak veszed, nem az én bajom, mert az előbbi mondatom tény.
2021. okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le...
2021. okt. 16. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Eh, nem téma. Mindig ez van, és nem csak velem. Ők úgy vannak vele hogy ők elítélhetnek mindenféle homofób emberi hulladéknak még annyiért is, hogy az illető csupán ennyit mond: "Sajnálom, de én pártatlan vagyok és nem érdekel az LGBT dolog se így, se úgy". Tehát, lehet az ember pártatlan vagy LGBT ellenes, mindegy. Szerintük mindenképp homofób emberi hulladék, ha nem melléjük pártol az a valaki.
2021. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Mo. soha. Illetve, ha esetleg Viktorta azt mondja, hogy a zemberek azt akarnak.

De ez tőle csak álom...

2021. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Soha..


12 éve Fidesz van, megkockáztatom, hogy ebben az országban az emberek többsége értelmi fogyatékos.

2022. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!