Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha megtalálnád...

Mit tennél, ha megtalálnád életed szerelmét, s kiderülne, hogy cigány?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát azt mondanám,hogy kit érdekel?!Gyerünk az enyém leszel babám..
2021. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanazt, mintha fehér lenne. Ha valóban életem szerelme, akkor csak a színe más, a viselkedése passzol hozzám.
2021. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
99%
Ha fel is tételezzük, hogy a cigányságról alkotott minden negatív előítélet igaz, ha ő életem szerelme, akkor kivétel. Ebből kifolyólag pont nem is érdekel a származása.
2021. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
semmit se jelent, ha én nem vagyok az ő élete szerelme.
2021. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Azért előbb derül ki az adott illetőről, hogy roma, minthogy Ő életem szerelme.


Illetve ha az adott pillanatban azt is gondolom, hogy Ő életem szerelme, akkor az nem jelenti azt, hogy pl 5 év múlva is így lesz :D.


Egyébként én jártam roma lánnyal, de sajnos teljesen más kultúra és ez nálam hosszútávon már probléma volt.

2021. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én magamból indulok ki. Akinél nem nyilvánvaló annál nem ismerem fel. Neveket nem mondanék, de számtalan ismert emberről csak akkor tudtam meg hogy roma, amikor valahol ezt olvastam róla.
2021. okt. 16. 16:25
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Ezert kellfotokat nezni hamar a csaladrol. Vannak arulkodo jelek. Ruhazat,szinek (zebra minta,sok neon szin,tobb mintas ruhadarab felvetele egyszerre,tobb feltuno szin egymassal,sok feltuno minta.nagy arany karika fulbevalo,godor a szem alatt kis sotetbarna folttal) A gondolkodasabol ra lehet jonni,hogy ki a cigany. A konfliktust keresi,elvezi,sok energiat fordit balheba keveredesbe,tulzott sertodekenyseg pl. Ez nem mindig igaz,de sokszor.

Hogy a szellemi fejlodesebe nem ol penzt es energiat : azaz nem tanul tovabb egyetemen ,nyelveket vagy legalabb vmilyen szakmat,amivel penzt kereshet. A nok eleve nem dolgoznak,hanem haztartasbeliek es a ferfitol varja el az eltartasat. A gyerekeket az egzisztencia megteremtese elott vallalja sokszor meggondolatlanul.


Igazabol nem az a baj,hogy cigany,hanem,hogy olyan szokasaik vannak es olyan eletfelfogasuk,ami a magyar (nem cigany) ember eletszemleletevel nem fer ossze.


Jobb magunkhoz hasonlo eletszemleletut vslasztani es hasonlo csaladi hatterut,mielott belebonyolodsz egy kapcsolatba. Korultekintoen kell ismerkedni. Beszelgess mindig a csalad szokasairol,hogy tdllik egy szuletesnap,hol elnek a nagyszulok,testverei vannak-e. Anyukaja mit dolgozik. (Mert ugye ciganyoknal anyuka nem dolgozik,’csak’ otthon az egesz csaladra o dolgozik.Mit tanult,mi az eletcelja,stb. Eszre fogod venni idoben,ha reszletekbemenoen elbeszelgetsz vele.

2021. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Életem szerelme nem lehet cigány. Amíg nem ismerem, nem lehet életem szerelme, csak valaki, aki iránt rajongok. Ha pedig megismerem, rá fogok jönni, hogy cigány - bár mivel cigányfertőzött vidéken nőttem fel, hamar felismerem őket.
2021. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha ő életed szerelme akkor ki a f@szt érdekel hogy cigány? Ha ennyire érdekel akkor valószínűleg nem életed szerelme.
2021. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hallod 7-es ez a zebrás dolgok csak a győzike bolondsága/fétise! ":D sehol sem szeretik a cigányok a zebra mintákat ":DDD

kérdező amúgy nem mindegy? inkább azt nézd hogy az adott illető milyen ember ha már vele akarsz párkapcsolatot ki alakítani! én is utálom/undorodok a kutya evő kínaikat koreaiakat japánokat stb de egy szép normális ázsiai lánnyal még simán randiznék (ha normális!) ettől függetlenül jöhet minden ha el tudja nyerni a szívemet és ő maga is jó ember!

2021. okt. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!