Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan tárgyad, képed vagy...

Van olyan tárgyad, képed vagy bármi ilyesmi ami kellemetlen lenne ha valaki megtalálná, megtudná?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 00:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Párommal az intim képek, azokat csak mi ketten láthatjuk.
2020. okt. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Van rengeteg képem, amik ugyan nem meztelenek, de nagyon gáz az összes. :D Illetve a privát beszélgetéseimről is jobb, ha csak én tudok.
2020. okt. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen, van.
2020. okt. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. A mamám halála után az összes cuccát átnéztük, hogy mi az, amit érdemes megtartani, mi ami szemét. És miközben épp a privát leveleit néztük át, rájöttem, hogy nagyon ciki lenne, ha hirtelen meghalnék és a szüleim az én privát dolgaimat is így elolvasgatnák, megnéznék. Úgyhogy ezután feltúrtam otthon a lakást és minden olyantól megszabadultam, amit nem szerettem volna, ha más is lát. Azóta sem tartok meg ilyesmit. Az ember sosem tudhatja, mikor történik vele valami.
2020. okt. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Na, ez klassz válasz volt, és példamutató :-)
2020. okt. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk engem pont nem érdekel, hogy halálom után ki mit fog majd kideríteni rólam, nem leszek már itt, hogy szégyenkezni tudjak bármi miatt is.

Jelenleg én is néhány levelezésemmel vagyok úgy, hogy nem szívesen mutogatnám őket harmadik személynek. Egyik kitudódásának az esetén sem dőlne össze a világ, de szeretem, ha van privátszférám.

2020. okt. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan van :D :D
2020. okt. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Análgyöngyöm van, és nem akarom, hogy bárki megtalálja. :D
2020. okt. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Egy mappa a telefonomon, a naplóm, pár jegyzetem (fura sztorikat írok erotikus témában néha), meg pár privát beszélgetésem.
2020. okt. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer Karácsonyra kaptam egy műf..szt, amit ugyan nem használok, de itt van a szobámban, kb fél éve írtam egy búcsúlevelet, de nem haltam meg, azt is eldugtam valahova, de már én se tudom, hogy hova. Meg írok naplót, online, az nem érdekel, ha idegenek olvassák, de ha csak egy ismerősöm is rátalálna, nekem végem lenne. :D Ja meg a gyakorikérdések-es kérdéseimet és válaszaimat se szívesen mutogatnám senkinek. :D
2020. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!