Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkosd meg önmagad legjobb...

Alkosd meg önmagad legjobb verzióját, erről vélemény?

Figyelt kérdés

Van ez az elcsépeltnek számító mondás, hogy "alkosd meg önmagad legjobb verzióját".

Közhely vagy sem, én nagyon kedvelem ezt a gondolatot.

Ti hogyan haladtok ez ügyben?

Tudatosan fejlesztitek magatokat? Észreveszitek mondjuk pár hónap alatt az előrejutást?

Sikerült már valamit javítani magadon?



2021. okt. 18. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de... Ezt a saját lelkiállapotod gátolja leginkább. Ne filozofálj, csak csináld
2021. okt. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem közhely. Én öntudatosnak látom magam, minden nap azon vagyok, hogy a tegnapi énem jobb verziója legyek. Dolgozok a hozzáállásomon és viselkedésemen. Nem kell pár hónap ahhoz, hogy észrevedd a változást. Pl. ha van valami rossz tulajdonságod, minden alkalommal mikor elsütöd, elég ha észreveszed és legközelebb már tehetsz ellene.
2021. okt. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb közhely igaz, csak semmi nem fog változni, ha ugyan úgy csinálunk mindent ahogy eddig.
2021. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, a tipikus semmitmondó közhely, amit macskás képekkel lehet elpuffogatni a neten...

Aki komolyan gondolja, annak nem kellenek ilyen üres frázisok

2021. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lényegében mindenhogy fejlődsz, ha tanulsz azzal, ha sportolsz abba, ha csak ülsz egész nap, akkor a türelmed ha más nem, ha piálsz legalább bebaszásba jobb leszel, kérdés hogy negatív vagy pozitív irány meg kinek mi, ha ismered az alkoholos határaidat azt se nevezném feltétlen negatív fejlődésnek, persze ha átcsapsz alkoholistába akkor már az, legalábbis egészségügyi szempontból mindenképp.
2021. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!