Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok szerintetek menő a...

Lányok szerintetek menő a hízás és elhízás? Ha igen ki hány kg és mi a cél ?

Figyelt kérdés

2021. okt. 18. 06:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
70%

Egyáltalán nem menő dolog.

Az elhízás nagyon egészségtelen és nem is néz ki jól. Nincs benne semmi pozitívum.

2022. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
22%
Persze, a hízás menő amennyiben anorexiás vagy, amúgy nem.
2022. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos mértékű túlsúly nem zavar (elfolyós meg szumós ne legyen az illető, az nem vonzó), de menőnek nem tartom.
2022. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
51%
Ennek a kérdésnek őszintén mi értelme van? Egyáltalán nem menő, hanem egészségtelen. Kevesebb embernek jönnek be az elhízott emberek, még mindig a vékony a szép.
2023. szept. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
36%
Mégis egyre több az olyan párosítás, hogy vékony (vagy átlagos testalkatú pasi) duci nővel. Mi ennek a szisztémája?
2023. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
33%

#25

Talán az, hogy a kapcsolat elején a csaj vékonyabb lehetett, aztán eligénytelenedett, meghízott, a pasi meg nem hagyja el emiatt.

2023. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
58%
Sok normál alkatú férfinak jönnek be a kövér nők.Én sportos vagyok,de csak a rendkívülien kövér nők vonzanak./150 kg+-os/Lehetne normál alkatú partnerem is,de nem izgatnak.
2023. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
82%

#25 és #28


A kérdés így hangzik, idézem:"Lányok szerintetek"


Ti hímneműként mit kerestek egy nőknek szóló kérdés alatt?

Ja, ti is lányoknak hiszitek magatokat..😂 már mindent értek..

Nemátalakításon vettek részt? 😂🤦🤷

2023. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
36%

29! Nem mászok bele a vitába, mert elnézve a vitatechnikádat, nem túl versenyképes, és még csak nem is én győznélek le, hanem az értelem, ami nem a te oldaladon áll. Inkább csak visszakérdezek:


Miből gondolod, hogy a 25 és a 28 hímnemű? Az úgy lehetetlen, hogy valaki nőként szeretné érteni ennek a folyamatát? Ha igen, miért?

2023. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
36%

#30


"Miből gondolod, hogy a 25 és a 28 hímnemű?"


Tessék, 28-as válasza: "Sok normál alkatú férfinak jönnek be a kövér nők.Én sportos vagyok,de csak a rendkívülien kövér nők vonzanak."


A 25-ös pedig annyira védi a kövér nőket, hogy ő meg tuti egy fatfan pasi, sokszor lehet itt olvasni, és ő meg pont ilyen.


"Nem mászok bele a vitába, mert elnézve a vitatechnikádat, nem túl versenyképes, és még csak nem is én győznélek le, hanem az értelem, ami nem a te oldaladon áll."

Hú, de egoista nagyképű valaki. Vigyázz, ha túl magas lóra ülsz, egyszer nagyon pofára fogsz esni.


"Az úgy lehetetlen, hogy valaki nőként szeretné érteni ennek a folyamatát?"

A kövér nők ennek nem szeretnék érteni a folyamatát.


Figyelj, tudom, hogy a 25-ös választ is te írtad, fejezd be kérlek. Tudom, hogy nagyon megerőltető fatfan pasiként nem kommentelni egy kövérségről szóló kérdéshez, főleg, mivel a kérdés arról szól, hogy egyes lányok miért szeretnek meghízni, de ha a lányokat szólítják meg, akkor te miért válaszolsz ide? Szerintem több 10 kérdést már te is kiírtál, remélem kiverted rájuk, de ne itt tedd. Akkor írj ki még 20-at.

2023. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!