Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok szerintetek menő a...

Lányok szerintetek menő a hízás és elhízás? Ha igen ki hány kg és mi a cél ?

Figyelt kérdés

2021. okt. 18. 06:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

"Hú, de egoista nagyképű valaki. Vigyázz, ha túl magas lóra ülsz, egyszer nagyon pofára fogsz esni."


Hát igen, túl sok kreativitásra nem számítottam, amúgy nem az alkatod miatt nincs senkid, hanem a semmire fölényes stílusod miatt. Bár fiatal vagy még, hogy meg akard ezt érteni. :)


A többi válaszodat inkább nem másolom be, mert abból sem süt túl sok értelem. Ja egyet mégis:


"A 25-ös pedig annyira védi a kövér nőket, hogy ő meg tuti egy fatfan pasi, sokszor lehet itt olvasni, és ő meg pont ilyen."


Na ebből aztán nagyon kiderült ám, mind a neme, mind a fatfansága. Nyomozónak szerintem ne menj el, mert nem lennél sikeres. ;) Leckéd kész van?

2023. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
71%

#32

Drága válaszoló. A kérdés ez volt: "Lányok szerintetek menő a hízás és elhízás? " Szerinted erre a kérdésre csak kövér nők válaszolhatnak? Bocsika, vékony sportos nő vagyok. Nem hiszem, hogy az én 47 kg-mal kövér lennék 159 centihez és még párom is van. Nahát. :) Aki úgy szintén sportos ember. 33 éves vagyok, igaz, még fiatal, ha úgy nézzük.


Nem is értem, hogy lehetsz ennyire eltelve magadtól, hogy, hiába is tagadod, fatfan pasiként ide irogatsz egy NŐKet célzó kérdéshez.

Inkább először magadban keresd a választ, hogy milyen ingerenciád van ide irogatni.

2023. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%

#34

[link]

2023. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
Jó ez fotód. :)
2023. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
27! És Neked mi tetszik rajtuk?
2023. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
48%

Nem, nem menő. Testben és lélekben egyaránt betegségekhez vezet, mindennapi fájdalmakat okoz és megkeseríti az életet. Beteg kapcsolat az étkezéssel, ételekkel amit kezelni kell.

Én, mikor már majdnem késő volt, felismertem ezt, és lefogytam inkább. 5éve 170kg voltam, most 64kg vagyok.

ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!