Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A dohányzásról való leszokás...

A dohányzásról való leszokás után mindenképp el fogok hízni?

Figyelt kérdés
Akkor is, ha normálisan eszem, és sportolok heti 3-4x, mint eddig,és ezt majd tartom is?

2017. aug. 17. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Akkor híznak el utána az emberek, ha a cigizést nassolással váltják fel, mert az ember nem tud mit csinálni a pótcselekvés (jelen esetben cigizés) helyett.
2017. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem feltétlen. Állítólag +2 kg ami kizárólag emiatt jön vissza. A dohányzásról való leszokás nem hizlal, ahogy a dohányzás sem fogyaszt. Láttam már egy csomó elhízott embert aki dohányzik. Lehet, hogy egy ideig kiválthatja az evést a bagózás, de hosszú távon nem. Ugyan ez van a leszokás után is. Lehet egy ideig eszel helyette, lehet hízni is fogsz valamennyit, de fél-egy évvel később már nem befolyásolja egyik a másikat.
2017. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nikotin étvágycsökkentő hatásáról elég sok cikk van a neten. (Az étvágycsökkentés miatt bagózik olyan sok kövér ember, hogy legalább egy bizonyos szintet tartani tudjanak.)

De ha nikotin nélkül is meg tudod állni, hogy nem eszel sokat, meg sportolsz is ténylegesen, akkor nem fogsz hízni.

2017. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én felszedtem néhány kilót mikor leszoktam. De nem volt tartós mert leálltam az első pár hónap után a zabálással.
2017. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!