Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan szúrod ki, ha valaki...

Honnan szúrod ki, ha valaki hazudik neked?

Figyelt kérdés
2021. okt. 18. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Onnan hogy két lába van és tud beszélni... :-)
2021. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
#1: + ha nincs is két lába, de tud beszélni... :-)
2021. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem ismerem az illetőt, akkor csak akkor szúrom ki, ha tényleg bődületesen hihetetlen, amit mond....


Ha ismerem, akkor sem mingid könnyű a helyzet. De ha pl. beszélgetéskor hárít, nem válaszol egyértelműen a kérdéseimre, a szokásoshoz képest másképp viselkedik, vagy idegesen reagál és kerül, akkor lehet sejteni, hogy valami nem klappol...

2021. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Én régebben kicsit beleástam magam a testbeszédbe, így azért vnnak olyan árulkodó jelek amiket észreveszek, ha hazudik.
2021. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4 kifejtenéd a jeleket?
2021. okt. 18. 11:50
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
alapból az a feltételezésem hogy hazudik mindenki nekem.
2021. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Gyakorizik. 17L
2021. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
4-es vagyok: Nagyon komplex tudományág ez, ha érdekel a téma akkor a például Hazudj ha tudsz sorozatból nagyon sokat lehet tanulni, vagy Paul Ekman egy nagyon elismert testbeszéd kutató, rengeteg könyve van róla.
2021. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha kérdésre nem rögtön válaszol, akkor azt találja ki, mit hazudjon.
2021. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

ha nincsenek részletek a sztoriban az már jelez valamit. pl. láttam egy balesetet,elütött egy kocsi egy embert VS láttam egy balesetet, egy zöld ford elütött egy fiatal lányt. jó bőr volt,szerencsére nem sok baja lett. Nincsenek részletek sanszos hogy kamu.

De ha visszakérdezel egy sztoriban időrendben és nem tudja rögtön a választ akkor is valószínű,hogy kamuzik. De csak ha simán megfordíttatod vele a sztorit már nem fogja tudni elmondani,akkor kamuzott. Próbáld ki,kérj meg valakit,hogy találjon ki egy 5-6 mozzanatból álló kamu sztorit és mesélje el. Ha végzett kérd meg ,hogy mondja el visszafelé is. Megtörtént esetnél könnyen megtudod fordítani az időrendet. Kitaláltnál eléggé agyalni kell rajta.

Ha valami részletre visszakérdezel és nem néz oldalra vagy nem ráncolja a homlokát hanem rezzenéstelen arccal és szemmel válaszol is kamuzik. Próbáld ki,hogy gondolj vissza valamire, majd ha volt ott mittudomén egy autó,akkor gondolj vissza rá,hogy milyen felni volt rajta (ne túl egyszerű részletre, mert pl a színét könnyű felidézni). A szemed valamelyik szélső irányba kifog mozdulni (ált. lefelé vagy felfelé), mert vissza kell gondolnod és elképzelned a dolgot. Ha kamuzik,akkor vagy fapofával válaszol,vagy előre fog nézni és kicsit nagyobbra nyitja a szemét.

2021. okt. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!