Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mekkora az átlag magasság?...

Mekkora az átlag magasság? 184cm-vel magasnak számítok?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy elég sok embernél magasabb vagyok... viszont annyira rosszul érzem magam, mikor találkozok nállam jóval magasabb emberekkel...

Pl most hétvégén buliban egy majd 2méteres csávóval találkoztam, full ki volt gyurva, és azóta nagyon kicsinek érzem magam...

Szóval szeretném kigyúrni magam, és azt sugallni az embereknek a külsőmmel, hogy velem nem kellene szórakozniuk.. viszont ez az illető után azonnal jön a gondolat, hogy hiába gyurom ki magam... énis csak olyan leszek mint a többi átlagos ember, akik fel sem érnek ahoz a csávóhoz, akinek senki nem mert komolyabban oda szólni... szemmel látható volt, ahogy mindenki tartott tőle


2021. okt. 18. 21:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

168 cm vagyok,hát nem tudom sírjak vagy nevessek a "problémádon"

Az átlag magasság 175 cm körül van,tehát te magasnak számítasz.Magasabb,izmosabb,erősebb,tekintélyt parancsolóbb mindenkinél van,ez ilyen dolog.Egy két méter magas,full kigyúrt fazon is lóf@szjóska

alvilági bűnözők előtt.És igen,még ha az előttem szóló le is hordott,de igaza van.Edzzél szépen továbbra is,az nagyon jó dolog,és valami küzdősportot is választhatnál magadnak,nekem pl.a box adott egy kis önbizalmat.Meg fogod látni,hogy miként működik az önvédelem,hát sok dolog nem úgy van,ahogy elképzeli az ember:)

2021. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%
173 centi vagyok.Tehát egy kicsivel,a statisztikai átlag alatt.Hozzá 90 kiló. 80 kilósan sem kötöttek belém és én sem szóltam be senkinek.Nem néztem ilyen statisztikát,de ilyen magassághoz,nem ritka a 120 kiló súly. Szóval,mi számít átlagosnak?Egyébként,láttam már a te magasságodban is meg az enyémben is,az enyémnél vékonyabb karral is férfit,meg olyat is,akinek akkora volt a karvastagsága,mint nekem.A lábam.Mi az átlagos?
2021. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!