Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magukat rockereknek nevezők...

A magukat rockereknek nevezők mitől ilyen arcosak, beszűkűlt látásmódú emberek zene terén?

Figyelt kérdés

Magyarán ami nem rock az eleve szar, plusz b_zii is vagy ha diszkóba jársz vagy olyan zenét hallgatsz szerintük.

Normális ember az operett, musical, mulatós 3-ason kívül mindegyik műfajban megtalálja a magának valót, vagy legalábbis az elismerésre valót.

Eleve nem szánalmas ez a rocker titulus? Azért rocker mert csak azt hallgat? Én ha hallgatok a rock, metalon kívül mást is akkor már kevesebb vagyok rock terén? Óvodás és idősebb emberek is vannak ilyen gondolkodással, még talán jobban mint a fiatalok, mert régen még jobban kasztosítottak.



2021. okt. 19. 15:10
1 2
 11/14 kojee ***** válasza:
100%

Mötley Crüe: the dirt. Nekem kifejezetten tetszett a film amúgy, bár a munkásságukat annyira meg nem kedvelem. Viszont az a film szerintem pont azt, hogy találtak piaci rést ami által híresek lettek. Nem ezredik kis banda volt, hanem kiemelkedtek a többiek közül, valamint azért ők valamennyire konyítanak is a hangszereikhez.

Az eredeti kérdésedre is írnék választ ha már elkezdetem gépelni. Többen is írták ami az én véleményem, hogy nekem a rádióban sugárzott zenék jelentős része unalmas, ezért nem is hallgatom, akinek meg tetszik az hallgassa pont nem izgat. Rocker vagyok-e? Hosszú haj meg zenekarban játszom, a rock metál műfajok pörögnek legtöbbet az általam hallgatott zenék között, de most éppen dnb mix szól... . Azt, hogy valaki a másikat ízlése miatt lenézi na az szánalmas, de ez bármely műfaj kedvelői táborához hozzá tartozhat. A rocker titulus ugyan olyan előfeltevés, mint az, hogy valakit külső alapján milyen társadalmi, vagy zenei pozícióba helyeznek.

2021. okt. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
10/11-es válaszoló, ilyen szépen még senki sem fejtette ki a gondolataimat a popzenéről. Köszönöm. :)
2021. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
36%
A kérdezőnek maximálisan igaza van... én pl. mindent szeretek ami jó... Sőt (bár a metált nem kedvelem meg az ahhoz hasonlókat) de hallottam már azok között is nekem tetsző számot.....Egyik mentorom szerint ne keverjük össze a paradicsom levest az Újházy tyúkhúslevessel!!!
2021. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Nincs önbizalmuk, emberismereteik hiányosak...


Szóval nagyképűek, a tudás meg nincs egálban az arcmérettel.

2021. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!