Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy felnőtt férfi lehet...

Egy felnőtt férfi lehet domináns/alfahím személyiség, ha alapból elítéli az agressziót?

Figyelt kérdés

amolyan csendes tigris féle, vagy nem tudom hogyan írjam. Békés, kedves természetű, de ha kell, akkor ugrik. Senki nem figyel fel rá egy társaságban, de ránézésre tudni lehet róla, hogy érdemes vele számolni.


Mennyire gyakori jelenség ez?


2021. okt. 21. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha már hisz az egész alfahím dologban, veszett fejsze nyele, mert egy idióta.
2021. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem magamra gondoltam, csak arra voltam kíváncsi, hogy Ti találkoztatok-e már ilyen emberrel
2021. okt. 21. 23:16
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Én elítélem az agressziót, de attól még uralom a helyzetet akár a cégemről van szó, akár egy véres diktatúrában mászkálok, akár egy világkongresszuson adok elő. Ne kevered a magabiztosságot az agresszióval. Nem az az erős, aki támad, hanem az, aki ésszel tudja megoldani a helyzeteket, de van ereje megvédeni magát, ha kell.

Emellett az ágyban elég domináns vagyok, de az nem agresszió, csak játék. Senki nem rémül meg igazán egy fenekeléstől vagy pálcázástól, de attól még izgató.

2021. okt. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Lehet. Nem ezen múlik. KB azokon múlik, amit az első ír csak (most függetlenül attól, hogy ebből egyes szám első személyben semmi nem igaz) nem ebben a formában... Pl ott a magyar parlamentben eleve a Viktor egy frusztrált ember. A szexualitást is félre érti, mert nem az a dominancia, hogy ütöd a nő seggét, hanem, hogy ki tudod elégíteni
2021. okt. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*előző (előtti l
2021. okt. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

#4


Miért gondolod, hogy ebből semmi nem igaz? Mert rád nem igaz?

Egy. Kettő. A szexben a dominancia igenis egy olyan szerep, ahol azzal varázsolod el a másikat, ha magabiztos és durva vagy. Ha neked az a dominancia, hogy "ki tudod elégíteni", akkor kevered a fogalmakat.

2021. okt. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Az igazi alfa mindig nyugodt kedves mindenkivel minden helyzetben. (Ez mutatja a magabiztossagat.) Magabiztosan es hidegverrel oldja meg a konfliktusait problemait.



Az orditozas meg agresszivitas a betak ismerve.

2021. okt. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Felőlem lehet alfa, de értelmes nem. Mégis ki a fszom sorolja magát kutyahierarchiába?
2021. okt. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze, sőt, nekem csak az ilyen ember sugátoz igazi magabiztosságot.

A nagyszájú keménylegényekről mindig a kis idegbeteg neveletlen csivavák jutnak eszembe, nagy hang nulla valódi erő. :D

2021. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Az agresszív ordítozás, kiabálás, keménykedés gyakorlatilag felér egy aláírással: gyenge, bizonytalan ember vagyok. Ők hamar idegesek lesznek, mindenen felkapják a vizet. Ez közel sem magabiztosság. Ez a gyengeség jele.
2021. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!