Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Furcsa vagy? Ha igen, miért?...

Furcsa vagy? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Erre a kérdésre senki nem fogja azt mondani, hogy nem, tökéletesen átlagos vagyok.
2021. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az nem baj, főleg az érdekel, ki mit talál magában furának.
2021. okt. 22. 14:08
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem találom magam furcsának, jóban vagyok magammal.

Tudtommal semmi különös nincs bennem.

Se kinézetre, se különleges vagy furcsa szokásaim sincsenek.

2021. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, mert Aspergeres vagyok. Viszont az én szememben a neurotipikusok a furcsák, pont ugyanannyira.
2021. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Biztosan furcsa vagyok, mert egyetlen olyan emberről sem hallottam még magamon kívül, aki őszintén kívánja, hogy durvuljon el a klímaváltozás, törjön ki egy atomháború, találjon telibe egy nagyon durva napkitörés, stb. mindegy, csak történjen valami nagyon súlyos katasztrófa, amitől összeomlik a jelenlegi emberi civilizáció.
2021. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Pedig nem vagy egyedül, 5-ös.
2021. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6

Azt nem is állítottam, hogy egyedül vagyok, 8 milliárd ember között egyedül lenni bármivel is, ennek kb. 0 a valószínűsége :D

De ez egészen biztosan furcsa, mert nagyon kevesen gondolkodnak/éreznek így :D

2021. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek kilógni a sorból, és nem birok szürke egér lenni :)

Ha ez furcsaság...

2021. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugy erzem, mindenki iszonyuan furcsa. Egy ido utan lejon, hogy engem szamitanak furcsanak. En magam termeszetes, hogy nem erzem furcsanak, sot, szamomra en vagyok az egyetlen, akit vilagosan ertek.
2021. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a fiamat kenguruban magamra kötve és esernyőt tartva az esőben sétálunk, volt hogy festőművésznek néztek. A Tesco parkolóban a kéregető azt hitte pap vagyok. Lehet, az állónyakú hófehér ing miatt? És amikor a kerítésen keresztül hangosan acsarkodó kutyákhoz odalépve megsimogatom őket, többen állatidomárnak néztek. Furcsa, hogy ennyi személyiség hogyan fér meg bennem...
2021. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!