Mièrt ilyen furcsa?

Figyelt kérdés
3 napig volt enyhe rózsaszìnes törlèsnèl, 2 nap semmi, majd tegnap megjött, ma viszont alig vèrzek. 1 hete folyton megjön èrzèsem van,pedig szinte soha nincs gondom csak megjön.. Most mi zavarhatott be?
2021. febr. 24. 11:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Ráadásul 2 nappal hamarabb jött meg
2021. febr. 24. 11:01
 2/3 anonim válasza:

Erről jobb lenne, ha nőgyógyásszal beszélnél.

De általában hormonális eredetű, vagy a stressz miatt is lehet, hogy néha késik, vagy éppen hamarabb jön meg.

A mindjárt megjön előérzet pedig teljesen normális.

2021. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel teherbeesés kategóriába írtál és nem egészségügyibe, nyilván abban reménykedsz, hogy terhes vagy. (bevallom ezt nem értem, mert én soha nem kívánnék terhesség alatt vérzést, inkább félnék mint reménykednék)


Terhességben reménykednél, csinálj egy tesztet, de mint fentebb írtam, a vérzés azért nem reménykeltő inkább ijesztő.


Egyébként ezeket a dolgokat mindig hormonok okozzák, lehet valamelyik hormonoddal most épp gond volt. Kevés vérzés oka lehet alacsony progeszteron.


Bizonytalanság esetén tesztelj.


Az is lehet, hog ymost csak ennyi a vérzésed.

2021. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!