Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit álmodtál az éjjel? Szoktál...

Mit álmodtál az éjjel? Szoktál rosszakat álmodni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Most nem emlékszem, de nagyon sokszor álmodom rosszat. Főleg démonokkal, vagy pedig azt, hogy megbolondulok, üvöltök, forog a világ velem.
2021. okt. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Én azt álmodtam, hogy a szomszéd nő letámadott, és aztán csináltunk ezt-azt. Sajnos túl korán ébredtem... Érdekes, hogy az illetővel semmiféle kapcsolatom nincs, még csak beszélő viszonyban sem vagyunk, meg fantáziálni se szoktam róla.
2021. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sátrban aludtam és amikor reggel szedtem. szét sltört egy rúd, aztán mégegy. És nem tudtam így hol alszok este. Meg aludt mellettem egy nő és volt vele szexuális úgy, hogy nem ébredt fel. Fura hogy ilyen alvásos dolgokat álmodok, bár sejtem miért.
2021. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt álmodtam, hogy a lakásomban a konyha mellett találtam egy kisebb helyiséget aminek örültem, hogy ez pont jó lesz tárolónak.


Aztán felkeltem és tök rossz érzés volt, hogy nincs tárolóm :D

2021. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt álmodtam, hogy egy elég puccos kávézóban vagyok egy nagyobb társasággal, nem tűntek ismerősnek, de ott úgy látszódott, hogy barátok vagyunk.

Pár havonta álmodok rosszat, de szerencsére nem maga az álom marad meg, hanem azoknak a hangulata.

2021. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mai:Egy iskolában bolyongtam,valami hivatalos ügyet kellett volna intéznem,kerestem az illetőt,aztán bementem egy alsós osztályba,és poénból beálltam tanárnak,elkezdtem nekik magyarázni mindenféle hülyeséget,meg irkálni a táblára,nekik meg tetszett,nevettek rajta.Az osztály végén ült egy szép,fiatal nő,ő is mosolygott és mondta milyen jó volt a műsor.Aztán bejött az igazi tanár,én meg kimentem.


Rossz álmok szoktak lenni.Üldöznek az utcán,de van,hogy kutya,havas erdőben vaddisznó,de szerencsére el szoktam tudni repülni előlük.Vagy belenéztem a tükörbe,és nem volt szemgolyóm,a hajam pedig hosszú volt.

Leszakadtam a lifttel,ami felrobbant és meghaltam.

2021. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!