Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem ismernén magam?

Nem ismernén magam?

Figyelt kérdés

Akárhány ilyen személyiségi tesztet töltök ki, legtöbbször Extrovertáltnak dob ki, utána ambivertáltnak, legkevesebbszer pedig introvertáltnak.


A gondom az, hogy a környezetem introvertáltnak lát, mert egyszerűen nem tudom elengedni magam, vagy csak nagyon nehezen. Legjobban a családdal megy csak. Én viszont egyáltalán nem érzem magam annak. Az arra utaló állításokból a fele, harmada igaz rám (koncentráció, átgondolás) , de a magány az nem. Nem szeretek egyedül lenni. Engem nem fárasztanak az emberek, sőt. Én nem érzem jól magam intrókkal. Zavar hogy nem akarnak sehova menni, semmit sem csinálni, nem lehet elérni őket stb... Ezekből arra következtetek, hogy nem lehetek intro, max csak részben. Viszon, mikor megválaszolom a teszt kérdéseit, akkor mindig mindent meg tudok magyarázni a jobbik irányba, de hát ha érzem, hogy valami nem jó nekem, akkor az nem lehet rám igaz, nem lehet a jó válasz. Ez mennyire a baj?


Illetve ha ez számít, a kevés 'barátaim' intrók. Én nem jövök jól ki velük. Én meg alapvetően nehezen barátkozom, nyílok meg. Egyszerűen nem megy.



2021. okt. 23. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az introvertált fogalmát ismered rosszul, azért gondolod magad annak. Egy intro nem magányos, rideg stb., de sokan úgy tudják, hogy ezt jelenti.

" Engem nem fárasztanak az emberek, sőt. Én nem érzem jól magam intrókkal. Zavar hogy nem akarnak sehova menni, semmit sem csinálni, nem lehet elérni őket stb..." Szerintem jól látod, hogy nem vagy intro (vagy nem ahhoz vagy közelebb), de attól még lehetsz gátlásos vagy szorongó bizonyos helyzetekben extrovertáltként is.

2021. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Mi a ménkűnek kell beskatulyáznod magad? Éld az életedet, tegyél bele minden földi jót, és ne azzal foglalkozz, hogy valamit miért NEM tudsz véghez vinni.
2021. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!