Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nem ismernének...

Szerintetek nem ismernének meg? Nagy erőfeszítést igényelne az, hogy teljesen átalakítom magam? Bővebben lent

Figyelt kérdés

arra gondoltam, hogy szeretném a külsőm megváltoztatni. Kigyúrtam magam, kiizmosodtam, szoliba járok, barna bőrű lettem, és szeretném a szemem színét egy kontakt lencsével megváltoztatni, illetve a hajam átfestetném, és új frizurát találnék ki ,a fogamat pedig kifehéríttetném, és teljesen más ruhákba járnék.

Szerintetek?


2014. ápr. 5. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván elég nagy anyagi erőfeszítés. A legnagyobb különbség egyébként eleve az hogy kigyúrtad magad, ha szedsz magadra plusz kilókat az az arcot is megváltoztatja, ehhez a többi amit írsz csak pluszt ad. Ha ennyire más akarsz lenni azon is gondolkozz el hogy esetleg máshogy beszélj (nem arra gondolok hogy torzítsd el a hangod, hanem választékosabban vagy épp több káromkodással, attól függően hogy milyen hatást akarsz elérni). A tartásod, járásod is sokat számít.
2014. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!